Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Sugestie dotyczące działu.


Sekhmet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sugestie dotyczące działu.

Tutaj jest miejsce do zamieszczania propozycji w dziale, zamieszczamy propozycję, i oceniamy(jeśli chcesz zaniżyć poziom dyskusji nawet nie pisz)

 

Jeśli pomysł będzie sensowny, być może go wdrożymy.

 

 

 

 

Przyjęte:

  • odchudzenie przyklejonych tematów

Opublikowano

No to ja bym chciał, żeby użytkownicy nie spamowali nie nie zakładali głupich tematów :).

Dobra żartowałem teraz coś bardziej realnego :D. Według mnie przydałby się "Remake" niektórych tematów :P. Jakiś dział można utworzyć taki, artystyczno-naukowy :). No i co tam jeszcze. Coś miałem ale zapomniałem może sobie przypomnę to napiszę ;D.

obraz24.png


Opublikowano

UnderGround - takie pomysły już był i nie wypaliły...

Pełno spamu żeby tam trafić i posty "jest w ug, tutaj nie dam"

 

GOM - artystyczno - naukowy? W sensie że co ;d?

Opublikowano

W sensie, chciałbym dział w którym użytkownicy zamieszczają swoje prace do DarkOrbit, jakieś proste boty w C++, a nawet w au3 i każdy umieszczałby takiego bota do DarkOrbit wraz z kodem i opisywał kolejno jego funkcje, aby inni użytkownicy mogli na przykładzie nauczyć się robić podobne :).

obraz24.png


Opublikowano

a ja bym chciał żeby było znowu kto ile czasu na mpc siedzi :D tamto fajne było

i chciałbym by każdy użytkownik miał prawo zamykać własny temat

i jeszcze żeby był dział do którego mają wstęp tylko zarejestrowani i którzy nie są pijawkami :D

Opublikowano

a ja bym chciał żeby było znowu kto ile czasu na mpc siedzi :D tamto fajne było

i chciałbym by każdy użytkownik miał prawo zamykać własny temat

 

Pomysł dobry, ale z tym do Sugestie, bo dotyczy to całego MPC :)

Opublikowano

Mój pomysł jest taki, by odpiąć tematy.

Zostawić FAQ, Regulamin, i konkurs.

Tak to dziwnie, bo 1/5 tematów ze strony

to te podpięte. Tematy jak aktualizacje botów,

i tak będą na górze, ale tylko wtedy gdy wyjdzie

nowa wersja, a potem i tak nikt tam nie wchodzi.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Mój pomysł jest taki, by odpiąć tematy.

Zostawić FAQ, Regulamin, i konkurs.

Tak to dziwnie, bo 1/5 tematów ze strony

to te podpięte. Tematy jak aktualizacje botów,

i tak będą na górze, ale tylko wtedy gdy wyjdzie

nowa wersja, a potem i tak nikt tam nie wchodzi.

@up albo w temacie z FAQ na dole dać aktualizacje botów

 

Zrobione, teraz liczmy na to że NoobKiller zgodzi się podać linki w swoim FAQ ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

UnderGround - takie pomysły już był i nie wypaliły...

Pełno spamu żeby tam trafić i posty "jest w ug, tutaj nie dam"

 

GOM - artystyczno - naukowy? W sensie że co ;d?

 

Ciekawy jestem , czemu na 2x potężniejszym ruskim wypala to w każdej grze. Dosłownie.

 

Dlaczego regulamin lokalny jest podpięty , a nie "widnieje" na górze ? Przez to nikt go nie przeczyta , on ma zaledwie 900 odwiedzin przecietny tut ma więcej.

Opublikowano

Ciekawy jestem , czemu na 2x potężniejszym ruskim wypala to w każdej grze. Dosłownie.

 

Dlaczego regulamin lokalny jest podpięty , a nie "widnieje" na górze ? Przez to nikt go nie przeczyta , on ma zaledwie 900 odwiedzin przecietny tut ma więcej.

Ponieważ o wysokości tematu nie "mówi" ważność jego lecz ostatni post.

Jedynie można by ustawić go jako ogłoszenie.

 

a o undergroun chodzilo mi odzielny dzial :) np jak darkorbit-media tylkom ze dla wyznaczonych userow :)

 

Jako że jako kidmoderator nie mam większego głosu jak każdy inny user(choćby pijawaka) czekam na pomysł w sugesti(zgodzę się ale tylko z wyłączonym licznikiem postów.) - Niegłupim pomysłem byłoby limit max 30%... Może ludzi zaczęli by się starać, a nie tylko spamić.

Opublikowano

UG? Jesli juz to na zasadach: Bug na wejsciu albo narka.

A teraz nie zgodzicie sie ze mna, bo sami nie macie niczego.

1. Wiekszosc chce tylko czerpac z tego pomyslu nic nie dajac od siebie...

2. UG przy obecnej wielkości podforum DarkOrbit, nie wypali.

3. Było UG, i kiepsko to się skończyło, i wądpię, że administracja

jest na tyle głupia, by znów popełnić taki błąd.

4. To do Sekhmeta: Ludzie powinni dawać to bezinteresownie,

a -5% to powinien być dodatek. Fakt sam mam dużo %, i zbijam.

Ew. mogą dawać coś za coś, dlatego zasada handlu,

według mnie nie powinna tyczyć się handlu wymiennego.

 

A na koniec taka rada:

Chcesz UG, musisz mieć dobre stosunki z kokoszem.

Na forum nie ma demokracji, jeśli kokosz się zgodzi,

dział powstanie, jeśli nie, to nie masz co pisać w sugestiach.

 

---

 

A żeby nie było że spam / offtop to moja sugestia:

Przestrzegać regulaminu lokalnego, za parokrotne

danie złego prefixu nakładać 5%, i za inne przewinienia.

Może ludzie zaczną go czytać, jak narazie ma on 7 razy

mniej wyświetleń niż mój profil >.< Rly? A może inaczej

można to rozwiązać, i w profilu go zamieszczę.

Jak widać pewnie więcej osób go przeczyta niż obecnie.

Btw, właśnie byłem 1000 widzem regulaminu :)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

UG? Jesli juz to na zasadach: Bug na wejsciu albo narka.

A teraz nie zgodzicie sie ze mna, bo sami nie macie niczego.

1. Wiekszosc chce tylko czerpac z tego pomyslu nic nie dajac od siebie...

2. UG przy obecnej wielkości podforum DarkOrbit, nie wypali.

3. Było UG, i kiepsko to się skończyło, i wądpię, że administracja

jest na tyle głupia, by znów popełnić taki błąd.

4. To do Sekhmeta: Ludzie powinni dawać to bezinteresownie,

a -5% to powinien być dodatek. Fakt sam mam dużo %, i zbijam.

Ew. mogą dawać coś za coś, dlatego zasada handlu,

według mnie nie powinna tyczyć się handlu wymiennego.

 

A na koniec taka rada:

Chcesz UG, musisz mieć dobre stosunki z kokoszem.

Na forum nie ma demokracji, jeśli kokosz się zgodzi,

dział powstanie, jeśli nie, to nie masz co pisać w sugestiach.

 

---

 

A żeby nie było że spam / offtop to moja sugestia:

Przestrzegać regulaminu lokalnego, za parokrotne

danie złego prefixu nakładać 5%, i za inne przewinienia.

Może ludzie zaczną go czytać, jak narazie ma on 7 razy

mniej wyświetleń niż mój profil >.< Rly? A może inaczej

można to rozwiązać, i w profilu go zamieszczę.

Jak widać pewnie więcej osób go przeczyta niż obecnie.

Btw, właśnie byłem 1000 widzem regulaminu :)

 

Przeczytaj sobie w internecie poco robi się underground. Ciekawy jestem jakiego ty byś nam tu zajebistego buga zarzucił !

 

 

Opublikowano

A PW ci nie wystarczy do takich celów?

Ja buga miał bym zarzucić? Jeśli by mi zależało,

coś by się znalazło z zapasów, ale nawet jak takie

coś powstanie, odemnie nic nie dostanie ;)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Jak się nie mylę, to jest decyzja modów w dziale.

W MU jest sporo poddziałów, i prefixy jak HELP są

zastępowane przez te poddziały :)

W DarkOrbit jakoś one zawsze były, i niech

tak już zostanie. Większość się przyzwyczaiła raczej

do tego, i dajmy kidom coś do roboty :D

EXPmIpC.gif

Opublikowano

1. Dział boty (tylko opis botów, możliwości, czy płatny czy nie, czy bezpeiczny, skąd pobrać jak ustawić)

2. Dział toolsy[moze byc inna nazwa] - przydatne narzedzia, typu kerkavy,merkavy,skrypty do wickedpatchera, programiki do rozbudowy skylaba itp.

3. Oczyszczenie działu tutoriale

Opublikowano

Ja proponuje usunąć dział Media, bo jest taki na forum.

Zato dodać DarkOrbit - Archiwum, i niech tam lądują wszystkie

niedziałające tutoriale ;) Może komuś się kiedyś przydadzą :D

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Mój pomysl jest taki - Zakaz pisania na tym forum o jakich kolwiek problemach , tutach , poradach , sugestiach na tym forum o PBDO. Po to ..rwa dostali beta testera , żeby raportować wszystkie błędy i logi , a nie wstawiać tutaj i oczekiwać na gotowca w dodatku jak oni ten blad podają może chodzic o wszystko. Po to ten mr aderson namęczył sie nad tym , żeby tam pisac a nie pijawy chcą wszystko tutaj. Analogiczna sytuacja jest np. z forum do , masz jakies problemy typu cos ci znikło to nie piszesz tutaj tylko do supportu lub na forum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...