Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] battlefield bad company 2 zepsuta płyta


kalafio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam,

Zepsuła mi się płyta do gry battlefield bad company 2.

A chce zagrać z kolegami (nie chcą pożyczyć płyty).

Co mam robić ???

 

Czy dało,by się wysłać mi BFBC2 bez CD-key ??

Bo mam własnego :)

Oczywiście bez craka

Edytowane przez kalafio



kalafio666.png

Opublikowano

Niestety Origin mi nie działa, wyskakuje,że

"Tego kodu nie możesz wykorzystać w tym miejscu. Aby wykorzystać swój kod, przejdź na stronę https://activate.ea....entitlement.do. Odwiedź stronę FAQ"

ale tam pisze ,że CD-key jest używany

 

To przejdź tam i będziesz musiał potwierdzić to swoim hasłem, później przejść na e-mail i tam jeszcze raz potwierdzić i będzie wszytko okej.

w83od2.jpg

Opublikowano

Tak mi wyskakuje

 

The product code entered is already used

 

Może to przez to ,że kiedyś już grałem w BFBC2,tylko Pb nie zainstalowałem , i zgubiłem CD-key , teraz jak CD-key znalazłem to płyta nie działa.



kalafio666.png

Opublikowano

Też tak miałem. Pobrałem pirata z torrenta i później się zalogowałem normalnie w grze.

Jest to legalne ponieważ robisz sobie tylko kopie swojego oryginału.

Ciapciarapcia ! ;)

Opublikowano

jak ściągniesz polską wersję wszystko będzie ok ;) gra się uaktualni do najnowszej wersji będziesz mógł śmigać normalnie.

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...