Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę adminem / szukam admina / szukam pomocy przy serwerze.


Gość `NJoy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wzór Zostanę adminem :

 

 

[b][i][color=#daa520]Imię : [/color][/i][/b]
[b][i][color=#daa520]Wiek :[/color][/i][/b]
[b][i][color=#daa520]Doświadczenie wy byciu adminem <staż> :[/color][/i][/b]
[b][i][color=#daa520]Znajomość AMX :[/color][/i][/b]
[b][i][color=#daa520]Dlaczego właśnie Ty ? :[/color][/i][/b]
[b][i][color=#daa520]Steam :[/color][/i][/b]
[color="#daa520"][b][i]Kontakt : [/i][/b][/color]

 

Wzór szukam admina :

 

 

[color=#ff8c00]Typ serwera :[/color]
[color=#ff8c00]Wiek admina :[/color]
[color=#ff8c00]Steam czy NonSteam :[/color]
[color=#ff8c00]Kontakt :[/color]

 

Wzór Szukam pomocy przy serwerze :

 

[color=#0000cd]Typ serwera :[/color]
[color=#0000ff]W czym pomóc :[/color]
[color=#0000ff]Kontakt :[/color]

 

W tym temacie piszemy "podania".

 

Proszę o podpięcie.

Opublikowano

Typ serwera : (team play)

Wiek admina :15lat (po mutacji + mózg)

Steam czy NonSteam : (steam lub ns)

Kontakt :(pw lub gg:33616598)

@edit

dodaj "czego oczekuje"

Opublikowano

Widać jak kolega wyżej podane informacje, zacytuję wypowiedź nexores'a w aplikacji na kidmoderatora:

 

Imię : Enrico

Lat : 12

Miasto : Iłowa

Tak wiem mam 12 lat jestem dziecko... nie zgodzę się z tym ludzie co traktują innych ze względu na wiek nie są sprawiedlini.

Gram w counter-strike od tego roku na steam ,a na ns grałem rok :).

Znam dużo problemów ,które łatwo rozwiązać trzeba tylko pomyśleć no cóż to wasz wybór czy mi zaufacie!

 

W dziale są dwaj moderatorzy ,których szanuje i chciałbym im pomóc :)

 

Dla mnie temat bez sensu, prawie na każdej serwerowni jest rekrutacja na admina, odrzucona/przyjęta, co idzie w parze z tym, że każdy tam może złożyć podanie.

 

Ew. może zostać pomoc, ale o tym użytkownicy piszą w dziale "Support".

 

P.S

Njoy, nie zrobisz metina, z cs'a.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...