Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Spolszczenie do Xenoxmt2 Extreme S2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Tak jak w temacie.

>> EXTREME S2 <<

Link do strony: http://www.xenoxmt2.xn.pl/

Szukałem i nic :/...

 

Mam taki namiar: 188.165.243.93:61002, ino pokazuje łaczenie do servera i stoi.

Jak ktoś posiada działające spolszczenie, (loader) podziękuję. ( Musi działać pod Kamermod).

 

Jak pamiętam w kamerze jest bocik do mieszania bonów na bronie 30/75.

Edytowane przez Tripix
Opublikowano

Zły dział...

 

Sam twórca kamermoda napisał jak dodać serwer do listy serwerów. Więc poszukaj !

 

Po : pamiętaj, że jest to port nie do ch !!! A do ch jest bodajże 16000, 18000 itd.

 

To jest port do logowania i jak robisz to w serverinfo.py to pamiętaj o tym!

Kiedy pytają mnie... Czy zaloże im serwer metin... Odpowiadam Nie!

 

Lubię to!

Opublikowano

Zły dział...

 

Sam twórca kamermoda napisał jak dodać serwer do listy serwerów. Więc poszukaj !

 

Po : pamiętaj, że jest to port nie do ch !!! A do ch jest bodajże 16000, 18000 itd.

 

To jest port do logowania i jak robisz to w serverinfo.py to pamiętaj o tym!

 

a co z pong? =D.

Na kamerze nie trzeba podawać?

Opublikowano

Na xenoxmt2 kamer mod nie działa

Zgadza się. Pong trza podać.

wieć trzeba zrobić tzw. spolszczenie z poprawnym pongiem.

Opublikowano

na xenox nie zagrasz na kamer modzi tylko na ich klijencie

 

sam kamer zabespieczal serwer wiec nawet nie marnujcie czasu na robienie spol

860331433165800174608.png

Opublikowano

na xenox nie zagrasz na kamer modzi tylko na ich klijencie

 

sam kamer zabespieczal serwer wiec nawet nie marnujcie czasu na robienie spol

hehe :D

Spoko, dzięki za odpowiedź. Próbowałem wyciągnąć ponga, lecz poległem.

Dzięki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...