Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Od Czego Zależy Szansa Na Złapanie Ryby ?


``````

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wie ktoś?od farta,+wędki,?z marmurem ledwo złapałem 2 w 20 min a bez 7 w 4 min,kiedyś złapałem 60 w 57 min,zależy to od farta czy od czegoś jeszcze ?teraz jakoś nie mogę nic złapać.

"According to legend, those who are called a berserker are an object of fear; not only for the enemy, but for the allies as well because it is said to kill anything in its path..."

 

~Serpico

Opublikowano

wez fishbota ustaw 2-3 i sam zobaczysz

 

pajacyk

Okruszek

habitat

 

i pomóż tym którzy nie mają takiego szczęścia jak ty.

 

 

Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki

 

 

http:www.uniteddogs.com/stopkillingdogs

Jeśli pomogłem, daj +

Opublikowano

UP* Dolanczam sie do odpowiedzi kamils31 ...naprawde ustaw wishing bota i bedzie ok jak bedziesz mial jakis problem z fishing botem to napisz na prywatnym serwie albo zrob nowy post napewno pomoge... Mam nadzieje ze pomoglem...

Opublikowano

zalezy na czym grasz jak na yt2sf to sie nie dziw bo ja przez 2,5h mialem z 10-13

 

 

 

" Żyć chwilą, nie chwilę "

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...