Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] New Private Server - i4Story !


x070x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kilka dni temu powstał serwer o nazwie i4story.

 

Raty serwera :

Punktów doświadczenia - stawka za zabicie wzrosła dziesięciokrotnie (x10).

Punktów doświadczenia - stawka za zakończenie misji wzrosła czterokrotnie (x4).

Itemdrop - wzrosło dziesięciokrotnie (x10).

Pieniądze - stawka wzrosła dziesięciokrotnie (x10).

 

Funkcje serwera :

Klient + patch

System antycheat :O

Część itemów z item shopie jest za darmo.

Angielski client,tradcyjny chiński client, ogólna arena do walk !

And a lot more...

 

Każdy gracz otrzymuje wynagrodzenie : 175%-Szybkie Górze i 16-slot torby.( nie wiem, co to)

Item Shop jest tańszy o 33%, ale jest to niestety serwer chiński.. Cała gra jest po angielsku( questy itp).

 

Strona główna serwera :

http://eng.i4story.com/

Rejestracja :

http://eng.i4story.com/member/join/register.asp

Klient :

http://download.mmosite.com/html/1/2850

Potem patch :

http://forum.i4story.com/i4Storypatch.rar

Włącz 4story.exe i graj !

 

Gameplay:

http://www.youtube.com/watch?v=P4eEUR9Lt7g

IP: 216.83.61.146

Port: 4815

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Z polski najprawdopodobniej nikt(na razie).

Dużo szwabów i sporo chinoli gra z tego co widziałem, a serwer godny uwagi bo .vn teraz nie działa.

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

już pobieram clienta no no to mnie zaskoczyli z tym serwerem a że jest 16 slot torby czyli że jest więcej miejsca w plecaku bo normalnie to ject chyba 12 jak się nie myle

39052_zps71e43729.png

Opublikowano

Hahahaha rozj...... mnie normalnie zablej123 twoim postem to humor mi poprawiłeś, HACKI już są nawet nie trzeba szukać poza forum Ale z tym antyhackiem to człowieku

naprawdę mnie rozwaliło, Powiedz na jakim privie jest jakąś tarcza antyhackowa typu hack shield?

 

A pytam jaki tam patch bo jakby był 3.6 to może niemcy znowu by zrobili ten launcher że z jednego klienta na 2 servery mozna wejśc

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

mam problem sciagnolem klienta zainstalowalem wrzucilem tego pao cha clienta ale wtedy mam maintenance i pgeblem z polaczeniemale wtedy mam maintenance i problem z polaczeniem

 

Maintenance to z angielskiego konserwacja. Spróbuj teraz zagrać. Pewnie naprawili coś/wprowadzali nowości na serwer.

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Mam rozumieć że wszystko tam jest po angielsku

I czy można normalnie kupić powiększacz exp'a miksturę szczęścia miksturę szczęścia 300% miksturę dalszego istnienia ten zwój co może ulepszyć broń o nawet trzy poziomy. I zna ktoś tabelkę jaka jest szansa że coś się spali.

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

Ja odpalam 4story.exe , connect i nic :(

 

Ja mam to samo.. ;/

 

//edit: juz dziala tylko teraz gdy wybieram juz postac i pisze connecting.. to znika napis po chwili laczenia z serverem i wraca mi do logowania;x

Opublikowano

Nic nie zrobilem i dziala ;x ale nie dziala do konca..

Pierw nie dzialalo wgl jak klikalem connect teraz zaczelo dzialac i jak loguje sie na postac to pisze "connected to the server" (cos takiego)

I znika ten napis po chwili a potem wyrzuca mnie do logowania ; x

Opublikowano

ehh no to dziwne,ale chyba to wina Teamu.Mi pasek ładowania do gry (nie do updatu) dochodzi do 42% zwiecha i za chwile Visual C+++ Błąd jakis ....

1331337770-U247153.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...