Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiej Przegladarki óżywacię


Lexonn

Jakiej przegladarki ozywacie  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mozila firefox

    • Mozila firefox
      22
  2. 2. Internet exploter

    • Internet exploter
      22
  3. 3. Oprera

    • Opera
      22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiedyś używałem Google Chrome, aktualnie używam Opery ;)

<!--sizeo:4--><span style="font-size:14pt;line-height:100%"><!--/sizeo--><!--coloro:#FFFF00--><span style="color:#FFFF00"><!--/coloro-->mam wam do powiedzenia jedno: <a href="http://13k.pl/-/sugestia.php" target="_blank" rel="nofollow">Wejdź</a><!--colorc--></span><!--/colorc--><!--sizec--></span><!--/sizec-->

 

<a href="http://www.odliczamy.pl" target="_blank" rel="nofollow"><img src="http://www.odliczamy.pl/lech/468/obraz.png" border="0" class="linked-sig-image" /></a>

Admin Cienia
Opublikowano

Stanowczo firefox, ma jeszcze trochę błędów w swoim oprogramowaniu ale działają na niej pluginy które bardzo ułatwiają pracę korzystając z internetu, czasem IE jeśli coś na fire'u blokuje mi działanie, kiedyś używałem google chrome, flock równie dobra przeglądarka ale bardziej dla bloggerów, opera takie w picz, nie przepadam za nią, jedyną ciekawą funkcją jest tryb wyświetlania zakładek, google chrome ma również coś w tym stylu.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

aż szkoda mi się wypowiadać w takim temacie ;f Oprera ? Internet exploter? mozila firefox? no genialnie żadnej z tych przeglądarek nie ma. Ja używam mozilli firefox

Opublikowano

Ja używam i Opery i Mozilli.Bo na Operze mi na gmail,a nie wchodzi :P

Ubiegły nick:W-A-R-R-O-C-K [*]

 

Banik ! :D

 

Grałem na longjuyt2 s1.

Woj mental 87lvl.

Skile :

Duchowe P Silne P Walniecie P Uderzenie miecza P Tapniecie P

 

Moje najlepsze 8 lat to Rap...

8539.gif

10500.jpg10161.jpg

4831.gif10444.gif

30384.png30776.gif

30041.jpg30023.png

 

Qyyt2

 

78lvl Czas gry : 2 dni (1 08 09)

Eq.Syfne, stal +6 magnetyk +6 ebo +9 lwia +8 :)

 

Priv serwer metin2=strata czasu.

Opublikowano

Opera Rox!

 

Nazwa tematu rulzz ;P

9Dragons Veteran Player <--- DB8 WT Hybrid

 

Jeśli masz jakieś pytania na Temat 9Dragons zapraszam do działu 9D lub Napisz PM, na pewno odpowiem. :)

Opublikowano

ja z google chrome korzystam teraz ;d

 

1321383239-U30311.png

 

Powróciłem jak feniks by Zniszczyć To co było

i sprawić iż wszystko powstanie z popiołu

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...