Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Komputer po jakimś czasie wygasa,stan uśpienia Pomocy.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdy zostawie kompa na dluzej on sie usypia,a ja tego nie chce jak wylaczyc ta opcje? Bo w windows 7 ultimate za bardzo sie nie orientuje.nagradzam kazda odpowiedz.

Nie bij mamo !

Opublikowano

Po co chcesz to wyłączyć ; widze tylko +sy :

 

+ mniej energi zużywa

+ robi wszystko co robiłeś na kompie przed uśpieniem np. uploaduje film

+ kiedy chcesz go włączyć to poprostu na obudowie i masz wszystko co robiłeś przedtem (oczywiście jesli np. uploadowałeś , to jest już zuploadowane)

sygnatureczq000001.jpg

 

Potrzebujesz pomocy przy obrobieniu filmu,sygnaturze,awatarze itp. ? Nie masz programu Sony Vegas 10.0 Pro , a interesują Cię efekty z nim związane ?

 

Jeśli tak to napisz PW , napewno się dogadamy ! =)

 

Zapraszam do wspólnej gry !

Opublikowano (edytowane)

Ponieważ jak coś Uploaduje na Yt,lub ściągam z neta.Sam sobie odpowiedz.

 

Właśnie mi filmy nie uploadują się ..

Edytowane przez Upity

Nie bij mamo !

Opublikowano

Poszukaj w Panelu Sterowania.

Też kiedyś miałem ten problem, niestety teraz mam XP wiec ci nie pomogę.

Oferuję moje usługi webdeveloperskie (HTML, CSS, JavaScript (jQuery, AJAX!), PHP, MySQL, PERL).

Więcej pod PM.

Opublikowano (edytowane)

Nigdzie znalesc nie moge ;/

Edytowane przez Upity

Nie bij mamo !

Opublikowano

we właściwościach ekranu , wygaszacz ekranu

 

w uśpieniu czy wstrzymaniu komp nie działa, odłącza się całkowicie od netu i wyłącza urządzenia

 

by działało trzeba ustawić albo bez wygaszania ekranu albo sam wygaszacz bez jakiejkolwiek opcji z wyłączeniem też logowania po wnowieniu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...