Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]SWEETMINE ! NOWY DEDYK [FB][NO-WL] CODZIENNE EVENTY ! ARENA TNT! KLIKAJ


WTF22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SIEMKA PRZEDSTAWIE WAM W SKRUCIE MOJ NOWY SERVER DEDYK KTORY ZOSTAL OTWARTY DZIS :

 

SERVER FB

WHITELIST OFF

MOBY:OFF

PVP:OFF

ZWIERZETA : ON

PLUGINY: WORDGUARD,WORDEDIT,ICONOMYCESTSHOP,JOBS ITP PLUGINOW JEST OKOLO 30

EVENTY NA SERVIE BEDA SIE ODBYWAC CODZIENNIE O 16 I 19 GODZINIE , BEDA TO EVENTY NA TNT ARENIE INFO NA SERVIE

ZARABIA SIE KASKE NA SERVIE PLUGINEM JOBS ORAZ POPRZEZ ZBIERANIE SUROWCOW I SPRZEDAWANIE ICH W SKLEPIE

DZIALKA KOSZTUJE DZISIAJ Z OKAZJI OTWARCIA O 50% TANIEJ NIZ NORMALNIE I PIERWSZA OSOBA CO WEJDZIE NA SERVA MA DZIALKE ZA DARMO

MIASTO JEST NADAL W BUDOWIE WIEC POSZUKUJE KANDYDATOW NA MODOW ZEBY POMOGLI W ROZBUDOWANIU MIASTA

WIEC SKLADAJCIE PODANIA TU NA DOLE A TO JEST WZOR NA PODANIE :

IMIE:

WIEK:

ILE GRAM W MC:

JAK CZESTO JESTEM NA KOMPIE:

DOSWIADCZENIE W BUDOWANIU :

ZNAM KOMENDY MODA :

MOZNA MI UFAC :

.............................................................................................................................................................................................................................................................................................

NA SERVIE JEST MOZLIWOSC KUPNA VIPA ZA JEDYNE 8ZL SMSEM INFO NA SERVIE !

POZDRAWIAM :D IP : s6.netshoot.pl:25568

Opublikowano

IMIE: Kuba (w grze: Razzi)

WIEK: 15

ILE GRAM W MC: gram od wersji 1.2

JAK CZESTO JESTEM NA KOMPIE: niestety jakoż że się uczę do testów gimnazjalnych, na kompie jestem tylko w piątek/sobotę/niedzielę - chyba że są jakieś ferie lub inne dni wolne od szkoły wtedy mogę nawet cały dzień być.

DOSWIADCZENIE W BUDOWANIU : Myślę że mam jakieś doświadczenie. Mój styl to Średniowiecze.

ZNAM KOMENDY MODA : Tak znam (min: WE,WG)

MOZNA MI UFAC : Można, ja zawszę dbam o dobro serwera i graczy, wiem co mówię bo i tak już jestem Adminem na serwerze kolegi i dbamy tam tylko o to co wymieniłem wcześniej.

 

Wbijam na serwer jak wije dam Edit.

Opublikowano

Imię: Daniel

Wiek: 14 lat

Ile gram w MC: Od wersji alpha

Jak często jestem na kompie: Często, 5-6h dziennie.

Doświadczenie w budowaniu: średnie. strzelnica, aquapark itp...

Znajomość komend moda: Give, set, wand, expand, region define, region setpriority i wiele wiele więcej :)

Można ci ufać?: Oczywiście, że tak, chce dbać o dobro serwa, i przyzwoitość graczy :).

 

Jak coś, kontakt ze mną: GG: 36517374 skype: lamborgihi Dzwoń/Pisz :).

Opublikowano (edytowane)

serwer pojebany, tyle powiem. glowny administrator na pewno ma nie wiecej niz 12 lat... a do tego jeszcze jakis modek sie pytal jak bana dac....

Edytowane przez Filip :D
Opublikowano

Aj tam :)

Fajny serwer, tylko jedna sprawa.

Domek mi się zbugował -.^

"You don't have permission to use this in that area"

Czy cuś takiego :D

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Opublikowano

Serwer kompletnie dla dzieci. Dostałem bana za nic. Admin to dzieciak. Jpd. Naprawdę opanowany serwer przez dzieci ..

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

IMIE:Ania (w grze Allice

WIEK:13 lat

ILE GRAM W MC:już od 1.2 wersji

JAK CZESTO JESTEM NA KOMPIE: bardzo często czasami nawet cały dzień

DOSWIADCZENIE W BUDOWANIU : lubie bardzo budować domy różne miasta kolejki i różne inne rzeczy

ZNAM KOMENDY MODA : give,time,spawnmob znam więcej ale niemam czasu na wymienianie

MOZNA MI UFAC : tak ja chce żeby inni gracze byli zadowoleni można mi zaufać

Opublikowano

Serwer kompletnie dla dzieci. Dostałem bana za nic. Admin to dzieciak. Jpd. Naprawdę opanowany serwer przez dzieci ..

ty jestes dzieckiem pewnie regulaminu nie czytales cioto

Opublikowano

Nazywam się Maciej

Lat mam 14 (dowód poprzez skype)

Gram około 2 lat

Na kompie jestem prawie codziennie

Lubie oraz umiem budować domy ratusze i pomniki

znam dużo komend w razie pytań to PW

Można mi ufać nie lubię kłamców nie należę do dzieci neo i chcę aby server trzymał jak najdłużej

Opublikowano

PODANIA SUPER ... po chu** TAKIE PODANIA !!?? moge napisac ze siedze na kompie 25/dobe i tyle albo ze w mc gram od 5 lat ....

Opublikowano

IMIE:Mateusz

WIEK:13

ILE GRAM W MC:Od alphy =)

JAK CZESTO JESTEM NA KOMPIE:codziennie minimum 2 godz.

DOSWIADCZENIE W BUDOWANIU :Całkiem dobre myślę że umiem budować rozmaite budowle oraz obmyślać konstrukcje

;)

ZNAM KOMENDY MODA : Tak, przynajmniej te typu world Guard i Edit

;) LWC to raczej każdy zna, znam wszystkie najpotrzebniejsze ;)

MOZNA MI UFAC : Uważam że tak, byłem tu na MPC kiedyś kidem ale zrezygnowałem z powodu nie miłej atmosfery w dziale... na serwerach często mnie rekrutowali na moda.

1316854236-U173186.png

By Siema Heniu

 

Pomogłem? jebnij lajka!

Opublikowano

Pojebany serwer, H@ dziecko i zjeb do potęgi...

slu wiesz jak sie rozdaje itemki jak sie jest modem bez mojego pozwolenia to tak jest banik na ip

Opublikowano

IMIĘ: w grze kid546

WIEK: 15

ILE GRAM W MC :od alpha

JAK CZESTO JESTEM NA KOMPIE: 3-4h

DOSWIADCZENIE W BUDOWANIU : budowałem mapki dla kumpli pod server i tego typu zeczy

ZNAM KOMENDY MODA : prawie wszystkie z tych znanych pluginow mialem server swoj wiec sie nauczylem

MOZNA MI UFAC : nie jestem dzieckiem i nie denerwuje się szybko wiec można mi zaufać.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...