Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Propozycja]Nowego działu ,bądź ''inne''


American Army

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! Mam propozycję dodania nowego działu ,bądź dodania gry do inne gry FPP

Grą którą mam na myśli jest , nic innego jak .. tam,tara,ramtam :

 

contestamericaarmyheade.jpg

Troszeczkę o samej grze :

 

 

Komputery służą nie tylko do pracy, ale także do rozrywki.
Rozrywki jakie nam zapewnia komputer są bardzo różne.
Możemy posłuchać muzyki, przeglądać interesujące strony
czy też oglądać filmy. Niewątpliwie, jedną z najlepszych
rozrywek są gry komputerowe. Rynek jest pełen różnego rodzaju gier
komputerowych tak samo dużo jest ich rodzajów.
Gry komputerowe przeznaczane są nie tylko dla najmłodszych, ale
także dla osób dorosłych. Najczęściej używane do rozrywki są gry w
opcji singleplayer, jednak co zrobić gdy gra ta nudzi się? Jest jedno wyjście, zawsze możemy sięgnąć po tytuły gier, które
pozwolą nam bawić się w rozrywkę wieloosobową.
Obecnie producenci gier obierają kierunek gier sieciowych i na rynku
pojawia się coraz więcej tytułów do gry w sieci. Do tej pory najwięcej było tytułów, które oferowały tryb dla jednego gracza i tryb
dla wielu graczy przez internet, od niedawna polityka firm zmienia
się z racji na duże zainteresowanie graczy grami  sieciowymi. Obecnie jest dosyć sporo tytułów gier dostępnych tylko w sieci. Jedną z takich gier jest America’s Army, która jest grą darmową.
Co ciekawe jej producentem oraz autorem jest Armia Amerykańska, która stworzyła tą grę dla wszystkich miłośników wojska. Gra ta ma charakter promocji wojska i zachęca wszystkich
młodych ludzi do tego aby wstąpili do Amerykańskiej Armii.  W grze
bardzo wiernie odwzorowane są stroje, a także bronie jakie są na
wyposażeniu Armi Amerykańskiej. Gra również posiada bardzo
wiele realistycznych momentów. Próbuje jak najbardziej odwzorować realne warunki wojny. W czasie potyczek żołnierze
będą się męczyć, oddech będzie przeszkadzała nam w strzelaniu.
Również bardzo realistyczne są wybuchy i niszczone budynki. W czasie potyczek możemy wybierać różne formy rozgrywki przez internet. W czasie rozgrywki bierze udział zawsze dwie drużyny, które walczą na przeciw siebie. Jedną z formą
rozrywki jest atakuj i broń. Rozrywka ta jest jedną z najpopularniejszych rozrywek. W czasie tej rozrywki jedna z drużyn ma za zadanie zaatakować drugą drużynę, która broni wskazanego
miejsca. Innym bardzo ciekawą opcją tej gry jest tryb odbij i ochroń. Celem tej rozrywki jest odbicie wskazanego przedmiotu lub też osoby i eskortowanie ich do wskazanego punktu. Inną równie ciekawą opcją rozrywki w tej grze jest eskorta VIPa. W tym trybie mamy za zadanie eskortować bardzo ważna osobistość do wskazanego miejsca. W czasie eskorty musimy odbić
atak przeciwników. America’s Army posiada bardzo wiele trybów rozrywki wieloosobowej. Trym, w którym możemy sami rozpoznać na jakich zasadach działa gra to jedynie
trym treningu, który musi przejść każda osoba. Gra ta ze względu na bardzo duży realizm zalecana jest dla każdego wymagającego gracza, który chce pograć w sieci z innymi użytkownikami i poczuć się jak na wojnie. Jest to jedna z niewielu darmowych gier, która oferuje tak profesjonalne wykonanie a co najważniejsze, bardzo pomaga nam dostrzec realizm wojenny i zobaczyć z wirtualnej strony jak wygląda walka na polu walki.

 

 

Uważam ,że warto było by dodać takowy dział . Zwięszyło by to ilość odwiedzających MPC ,jak i przyszłych żołnierzy !

America's Army ma wersję 2.8.x i 3.x dlatego dział mógłby być ogólny Serie/Wersje/Wszystkie wersje American's Army

bądź ogolny dział AA 2/3.

Kilka argumentów aby takowy dział stanął na nogi:

-Gra jest bardzo grywalna

-Dostępny jest tryb multiplayer / singleplayer (trening)

-Gra jest darmowa, można ją pobrać z bezpłatnych źródeł bądz na officialnej stronie aa.com !

-Dostępnych jest dużo map / broni i dużo ,dużo więcej niespodzianek !

-Grafika 2.8.x jest typowa CS'owa zaś 3.x typowo battlefield'owska 3 =)

-Można założyć własny ,prywatny serwer aa !

-Gra jest ciągle rozwijana :)

 

To chyba na tyle ! Mam nadzieję że takowy dział powstanie ! Pozdrawiam .. a teraz pokaz na yt obu wersji !!

America's Army 2.8.x

http://www.youtube.com/watch?v=WwGhlk7gkFw

America's Army 3.x

http://www.youtube.com/watch?v=DjlqkmWF4-U&feature=related

Wymagania sprzętowe aa2:

wymagania sprzętowe: Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna 256 MB (GeForce FX5700 lub lepsza), 3.5 GB HDD, Windows 2000/XP

Wymagania sprzętowe aa3:

 

Minimum:

Supported OS: Microsoft® Windows® XP SP2/Vista

Processor: 3.0 GHz Single Core

Memory: 1 GB RAM

Graphics: Direct X 9.0c compliant, Shader 3.0 enabled video card with 256MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better)

DirectX Version: DirectX 9.0c

Sound: Direct X 9.0c compliant sound card

Hard Drive: 5 GB of Available Hard Disk Space

Input: Keyboard and mouse

Multiplayer: Broadband Internet connection

 

Recommended:

Supported OS: Microsoft® Windows® XP SP2/Vista

Processor: 2.4 GHz Dual Core

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Direct X 9.0c compliant, Shader 3.0 enabled video card with 512MB RAM (NVIDIA 7950 or better/ATI X1950 or better)

DirectX Version: DirectX 9.0c

Sound: Creative EAX 4.0 compliant sound card (Audigy 2, X-Fi series)

Hard Drive: 5 GB of Available Hard Disk Space

Input: Keyboard and mouse

Multiplayer: Broadband Internet connection

Opublikowano

Duzo opisane.

I nawet ladnie.

 

Chodz do gry nie jestem za bardzo przekonany.

Lepiej jako subforum a nie osobny dzial.

 

Neutralny z przychylem na tak.

Opublikowano

kuźwa pisać się naucz ...

chcesz dział a nawet nie potrafisz dobrze napisać nazwy ...

America's Army, a nie American Army ...

 

do tego każda część AA jest podobna do Battlefielda a nie do CS'a...

zrób jakikolwiek Rush w AA a nie pograsz długo ...

 

 

dobra, powiem Ci o czym trzeba pamiętać przy robieniu działu.

 

Po 1. Ludzie - Mało ludzi - mały dział - dział ginie

Po 2. Cheaty - Mało cheatów - Multi Player Cheats Forum (MPC gdybyś nie skumał jeszcze) - mało tematów.

Po 3. brak punktu pierwszego i drugiego - brak działu.

Pomimo iż lubię tą grę, jestem na Nie, dlaczego ? Nie podałeś cheata, a bez tego ani rusz.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

myślałem ,że propozycje pisze się w dziale propozycje ...

Według mnie nie jest to potrzebne (nie)

myślałem ze tam jest dostęp od 50 postów a pisać można chyba od 150 (tak było zanim zrobiłem sobie przerwę)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Moim zdaniem po wypowiedziach Lenarta ma on racje.

Jeszcze dodamy mario jako dzial.

 

Nie mac co..

Gra zginie przedzej czy pozniej.

Jako subforum moze by uszlo tak to nie ma szans.

Co do Cal Of Juarez.

Mam to samo zdanie co o tej grze.

 

Subforum: Tak

Dzial: Nie

Opublikowano

@UP jesteś ''beztalenciem'' :)

Jak jeszcze pomagalem na innym koncie w dziale pmt2

to widzialem ze nic nie umiesz =) jesteś na tym forum 0rem ;) Pozdrawiam..Bambus3k =)

 

nie jesteś nim, nie kłam.

matzar.

Opublikowano

W sugestiach tego napisać nie może bo nie ma wymaganych 200, czy iluś tam postów napisanych w dziale.

Co do samej gry, będę na tak, jeśli są cheaty.

Opublikowano

Moim zdaniem za słaba grafa..

Może 1 na 30 osób wolała by tą grę od cs'a ;]

< nic z tego nie będzie > :(

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

@UP boże dzieciaczku :)

Dobra gra to nie tylko grafika .

aa2-z tą grafiką twoj komputer może by ruszył w co wątpie

aa3- grafika b3 ,tutaj to tylko obrazki na youtube możesz tej gry pooglądać ;)

Opublikowano

Jestem jak najbardziej za !

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...