Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

XxRoCraftxX[24/7][FB][RP]40 SLOTÓW ! Zapraszam


XxSebastianxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

RoCraft

kbgyc3d14d2vv9w66al6.png

1233l.gifTyp Serwera : Freeb + cząsteczką RP

 

1233l.gifIP serwera: s37.csrv.pl:18898

 

1233l.gifIlość Slotów ( max graczy ) = 30 * sory

 

1233l.gifPotwory : ON

 

1233l.gifZwierzęta : OFF

 

1233l.gifNether : OFF

1233l.gifWorld Hollywem : ON

 

Takie statusy serwera tylko dzisiaj !

 

Dodatkowe Informacje

1233l.gifEventy Oraz Konkursy i zabawy

1233l.gifEventy , konkursy i zabawy serwerowe są odbywane bardzo często

1233l.gifZabawy np : Piłka nożna , Latanie samolotem i Skocznia itp

1233l.gif1233l.gifSpecialny event 31 października

Kupić vipa :

  • 1233l.gifVipa można kupić za 20 zł ( na zawsze ) oraz za 12 ( na miesiac ) sms więcej informacji na pm
  • 1233l.gif( Uwaga kupując vipa wspomagasz serwer )

Co Daje Vip ?

1233l.gif- Większe działki 50 x 50

1233l.gif- Własne auto oraz samolot

1233l.gif- Więcej Komend np : Komenda /i ( Znaczy możesz sobie dać darmowe itemy ile chcesz)

1233l.gifPrzedrostek przy nick'u : [VIP]NICK

1233l.gif-Własna wioska ( miasto ) - Uwaga Włąsną wiaskę albo miasto Vip Może dostać jak gra na serwerze przynajmniej 2 tygodnie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1elnnfmg1sjzswe3l2.png

 

1233l.gifGwarantujemy miła admnistrację oraz miłych graczy

 

Zasady

1233l.gifNie Przekliamy ( zablokowanie pisania na 1 godzine - 1 dzień )

1233l.gifNie Prośmy Admnistracji Oraz vip'óiw o itemy ( ban na 1 dzień - 1 miesiąc )

1233l.gifNie Piszemy Dajcie mi : op , admina itp (Twoja ranga zmienia się na ''zbanowany'' jeżeli będziesz ciągle to pisał zablokujemy ruwnież twoje pisanie na stałe .

1233l.gifO działke Prośmy : WojtasxD150 , Luncer ,Orej ( normalne działki są 15x15 pierwsza działka jest darmowa )

1233l.gifO Vip'a Prośmy : Ministero oraz WojtasxD150

1233l.gifZakładanie osady ? : Zakładać osadę mogą tylko vipowie którzy już trochę grają na serwie np 1 tydzień

1233l.gif

 

SS Serwera

nie ma narazie

Bez-nazwy_hswhqps.png

 

 

1233l.gifInformacja :

Przy , pierwszy logowaniu lub rejestrowaniu możęcie mieć mały problem z flingiem i musicie szybko się zajerestrować lub zalogować i wpisać /spawn potem już nie będziecie mieć takich problemów !

 

 

 

Nowość :

 

Mecze serwerowe ( piłki nożnej )

 

 

1233l.gifKto z kim : Torpedy UF us MenchesterUnited

1233l.gifWynik Meczu : 1:1

New World Hallywem tylko na dzisiaj !

Filmik :

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

Powiem Tak Lipny Serwer Admini Się wgl. nie troszczą o graczy Prosisz o działkę lub o coś innego nie chcą Odpisać wgl. Do Dupy Administracja 2/10. Nie polecam

Opublikowano

a zarejestrowaleś się : register >jakie chcesz hasło <

 

A co do tego Zeru

 

My się troszczymy o graczy , Musisz napisać tylko do odpowiedniego admina i stać na działcę którą chcesz dostać

dzisiaj byliśmy bardzo zajęci bo robimy kluby piłki nożnej oraz stadion

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

Ref#

 

Zapraszam na serwer dzisiaj o 13:00 wielki mecz ( na naszym stadionie )

A jutro mały konkurs z okazji 31 ;]

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

Hmm.Gz powodzenia i wgle nie da sie wejsc na serwer na poczatku jestes w powietrzu pisze /register <haslo> wywala mnie pisze flying hack cos tam cos tam potem pisze /login <haslo> i spadam na dol i pisze flying hack bla bla bla... wiec jesli tego nie naprawidzie to bedzie full serwer :) pozdro wam życzę

 

 

 

@EDIT dokladnie pisze tak: Flying is not enabled on this serwer

Opublikowano

Hmm.Gz powodzenia i wgle nie da sie wejsc na serwer na poczatku jestes w powietrzu pisze /register <haslo> wywala mnie pisze flying hack cos tam cos tam potem pisze /login <haslo> i spadam na dol i pisze flying hack bla bla bla... wiec jesli tego nie naprawidzie to bedzie full serwer :) pozdro wam życzę

 

 

 

@EDIT dokladnie pisze tak: Flying is not enabled on this serwer

 

 

 

Czekaj Zobaczę w czym kwi problem

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

# Edit

 

Tak Jest Mały Problem Bo Czasami spamujecie się w powietrzu lub na budynku wtedy musicie wszybko wisać /register i haslo potem was znów lognie fly hack i potem wpisujecie login i haslo jakie podaliście i szybko wpisujecie spawn ..

I potem jak już będziecie się potem logać nie będzie problemu , na początku jakieś 30 # graczy ma taki problem

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

da się grać ;] !

 

ale jak się spamujesz w powietrzu przy pierwszym logowaniu tak jest ! ..

 

wpisz szybko register haslo

i cie lognie i potem szybko znow wejci i wpisz login i haslo i spawn ! i wszystko ok ! to co ci się dzieje to tylko 20# ludzi

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

Dzisiaj na naszym serwerze ! odbył się pierwszy mecz piłki nożnej pomiędzy Torpedy uf i

MenchesterUnited zremisowaliśmy 1:1

 

 

Oświadczam ze do prezentacj dodaje spoiler mecz i tam wszystkie nagranę i wszystkie meczę zostana dodane !

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

Podoba mi się server , bo na moich plikach stoi ;]

 

 

Raczej nie na twoich plikach może pluginach ponieważ . tylko pluginy wgrywaliśmy przez ftp !!

 

Jutro dodamy bardzo dużo strasznych pluginów na czas hallowem !!

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...