Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Co zrobiłem źle/Co muszę teraz zrobić?


MisSsieK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[iNFO] Starting minecraft server version Beta 1.8.1

[iNFO] Loading properties

[iNFO] Starting Minecraft server on *:25566

[WARNING] **** SERVER IS RUNNING IN OFFLINE/INSECURE MODE!

[WARNING] The server will make no attempt to authenticate usernames. Beware.

[WARNING] While this makes the game possible to play without internet access, it also opens up the ability for hackers to connect with any username they choose.

[WARNING] To change this, set "online-mode" to "true" in the server.settings file.

[iNFO] Preparing level "world"

[iNFO] Default game type: 1

[iNFO] Preparing start region for level 0

[iNFO] Preparing spawn area: 52%

[iNFO] Preparing start region for level 1

[iNFO] Done (2139109029ns)! For help, type "help" or "?"

 

 

Oznacza, że serwer wystartował poprawnie.

 

Odpal se hamachi, po czym weź se jego ip skopiuj np do notatnika, przykładowo jak masz ip: 5.35.658.546.5

 

To w notatniku zapisz se to ip w takiej postaci: 5.35.658.546.5:25566

 

Wyłączając wcześniej zapory itp, ewentualnie możesz w server,properties wpisać to ip z hamachi i po tym musi Ci to działać, nie ma bata xD

 

Jakby coś napisz do mnie na gg wcześniej instalując se TeamViewera to pomogę Ci z tym.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Jeszcze mała uwaga, jeśli włączasz serwer dla siebie, to spróbuj zamiast IP w Minecrafcie wpisać po prostu localhost.

Jeśli pomogłem, kliknij "Lubię to"

 

arturb.jpg

by xamizo

 

mca.png

Opublikowano

@UP

Serwer nie tylko dla mnie. Z kolegami chcemy razem zagrać ;)

@TOP

Kiedy wpisuje moje IP z hamachi+:port w server properties to wyskakuje mi takie coś:

 

[iNFO] Starting minecraft server version Beta 1.8.1

[iNFO] Loading properties

[sEVERE] Unexpected exception

java.net.UnknownHostException: 5.209.170.125:25566

at java.net.Inet6AddressImpl.lookupAllHostAddr(Native Method)

at java.net.InetAddress$1.lookupAllHostAddr(Unknown Source)

at java.net.InetAddress.getAddressFromNameService(Unknown Source)

at java.net.InetAddress.getAllByName0(Unknown Source)

at java.net.InetAddress.getAllByName(Unknown Source)

at java.net.InetAddress.getAllByName(Unknown Source)

at java.net.InetAddress.getByName(Unknown Source)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.c(SourceFile:113)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(SourceFile:279)

at ce.run(SourceFile:417)

Kiedy chcę odpalić serwa.

Zrobiłem nowy dokument w notatniku, nazwałem go ip i zapisałem w folderze z serwerem. To nic nie dało bo dalej mi pisze ''Failed to conect to the server... ''.

P.S Może muszę cos jeszcze ściągnąć? Ściągnąłem tylko te 2 pliki ze strony minecraft.net. Minecraft.exe i minecraft.jar czy jakos tak.

Opublikowano

Maly refresh bo juz na prawie 4 stronie jest temat a nikt nie pomogl od rana i watpie ze ktos by teraz przegladal 4 strone:P

P.S Jak chcesz dac % to sie nie krepuj bo mi to i tak gowno robi...

Opublikowano

Ludzie, jak robi na hamachi to port nie ma tu nic do rzeczy..

Po prostu wersja plików serwerowych i minecrafta nie jest taka sama.

Tylko ze ja wlasnie nie mam zadnych plikow serwerowych... Troche tego nie rozumiem i ogolnie troche ciezko jakosc sprawnie 'pracowac' nad serwem jak czasem czekam kilka/nascie godzin na odp. na forum :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ludzie sorki że odświeżam temat mi pisze to samo co koledze ale ja próbuje serwa odpalić po raz pierwszy. Nie ma różnicy czy robię to na bukkicie czy tym zwykłym ze strony minecraft.net. Ja nawet nie mam tego folderu properties ;/ . Jak ktoś mi pomoże to dostanie limit ''lików''

a19e687519dfeca0.png?1329592601017

2ex8xhv.jpg

  • 2 lata później...
Opublikowano

Ja też to miałem ale wystarczy zmienić ip serwera. Jak masz ip serwera z hamach i to wchodzisz w start potem piszesz CMD włączasz to i piszesz w cmd ipconfig i kopiujesz adres IPv4. A jak masz z cmd ip serwera to weś z hamachi. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...