Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dzisiejsza Aktualizacja - Pytania/Problemy


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Teraz mam takie coś ;d :

beztytuuskc.jpg

Masz za słaby komputer na metina :D

 

Ej , a ja mam problem , ze wchodze na metka laduje się , a już w połowie ładowania do gry , to już wywala :/

Na każdym Channelu ://

Używam moda z Bypassem By Misiekantos253!

Opublikowano

Mam problem, po wczorajszym patchu po wejsciu do gry nie lacze sie z serverami tylko "zostaniesz polaczony...", patcha sciagalem ze strony :>>

dazasygna.png

by sWitch.(nie znajdziesz go tu ;>)

Opublikowano

Skasujcie swojego metina a pobierzcie tego:

http://www.megaupload.com/?d=IXAV12EG

Jest on już spatchowany najnowszy upnięty przez członka teamu dla board.metin2

Opublikowano

elo elo mam problem z fb erpela .

 

pozecie mi powiedzieć co mam wpisać w ms fish i ms dey ? bo tam są 2x ms i nie wiem ggdzie wpisać czas wędki 2850

 

proszę powiedzieć co mam wpisać w obu ms (wedka +1)

 

za odp + i 5

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Opublikowano

Skasujcie swojego metina a pobierzcie tego:

http://www.megaupload.com/?d=IXAV12EG

Jest on już spatchowany najnowszy upnięty przez członka teamu dla board.metin2

nie mam zamiaru znowu pobierac, rootki i locale mi podeslijcie.

dazasygna.png

by sWitch.(nie znajdziesz go tu ;>)

Opublikowano

Tutaj macie cały folder metina upnięty dzisiaj ;]

 

http://www.megaupload.com/?d=IXAV12EG

 

 

niech ktoś napisze o skanie to odrazu leci report !! (waga pliku)

jak będzie działać daję + i 5 w kanale
sygnaturaaa.jpg

Opublikowano

Czyli to potwierdza moje przypuszczenia, że gracze z blokowanymi plikami hs raczej nie pobiorą patcha.

 

No to ja niestety musze zaprzeczyc bo ja miałem blokowane logi obydwoma sposobami Miska i ten jeszcze jeden z uzyciem COMODO i pobralo mi najnrmalniej w swiecie patcha :)

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Skasujcie swojego metina a pobierzcie tego:

http://www.megaupload.com/?d=IXAV12EG

Jest on już spatchowany najnowszy upnięty przez członka teamu dla board.metin2

 

TO DZIAŁA!!!!!!!!!!! YEAAH!

Opublikowano

zaraz wam kopsne linka do plikow podstawowych a puzniej camoona musicie sami ztorentowac to wersja dla tych co maja slabego neta wrzucicie te pliki z hosta do glownego folderu z metkiem a camoona jak juz wczesniej napisalem zassiecie sobie sami mi na niskim laczu ssalo 6h predkosc max 6kb/s masakra ale sciagnelo i smiga nie dam scana bez vira 100 % sprawdzicie sami dam download jak ktos sie dyga niech sobie przeskanuje ja lece do pracy nie mamm czasu to na szybko wszystko

 

 

http://www.wrzuc.to/1QDDgaOo.wt

     17.jpg?1419710460     \


   Ab alio exspectes, alteri quod feceris

Opublikowano

NIC MI NIE POMAGA!!

 

1. Ani restart kompa

2. Ani sciągnięcie paczki pewnego uzytkownika

3. Ani sciągnięcie zupdatowanego metina.. ( niby był )

 

Ciągle wywala mi ten sam głupi błąd!!\

 

 

Pomocy!

 

 

metin2e.png

Opublikowano

@UP

Spróbuj odpalić AutoPatcher`a (kurczak). Wtedy spróbuj odpalić grę. Jeśli to nie pomoże spróbuj pobrać na nowo najnowszy patch ręcznie. Trzecią opcję jest reinstall gry.

cvsk.jpg


Opublikowano

@up

gdy wchodze na tą strone wywala mi

 

Forbidden

 

You don't have permission to access /patch/ on this server.

 

... o to sie rozchodzi panie :))

 

 

@edit

 

http://board.metin2.pl/board37-pomoc-pytania-i-pierwsze-kroki/board220-problemy-techniczne/board278-pomoce-i-rozwi%C4%85zania-problem%C3%B3w/1205745-folder-hshield-metin2-locale/

 

sciągnełem tą aktualizacje

wgrałem

i dalej to samo :(

Opublikowano

Cześć i czołem,dzisiaj po dość długiej przerwie pobrałem metina.

Zainstalowałem i podczas patchowania wyskoczyło mi to:

 

1320085628-U339575.png

 

 

Próbowałem już wyłączać antyvira i zaporę.

Resetowałem komputer.

Aktualizowałem ręcznie.

Jeśli chodzi o aktualizację ręczną to mi nie pomaga.

Próbowałem tą aktualizacje co UP i nic.

Mój Windows to 7 x32

1393619387-U339575.png

 

 

 

Opublikowano

Witam otóż gdy włączam metin 2, cały czas dochodzi do 33.3% i potem nic włączałem patcher reinstalowałem metina i nic ;/

 

 

 

 

PROSZĘ O POMOC.

 

 

 

 

 

 

beztytuuets.png

 

 

 

 

 

Pomoże Ktoś ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...