Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Hacka do WR z opcją 5slot po updacie


avex123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak mówi temat szukam hacka z DZIAŁAJĄCYM 5 SLOTEM.

 

 

Za odpowiedzi co do tematu będzie "Lubię TO", a jak nie do tematu to nic xD ^_^

1324718344-U297077.png

by SopherPRO

Opublikowano (edytowane)

Proszę:

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

 

W tym pierwszym nie ma hacka. "Lubię to" już poleciało :D

 

@up "Lubię to" już poleciało xD D4rkevil1 ten hack nie działa. On był robiony przed updata z Halloween czy po?

Edytowane przez avex123

1324718344-U297077.png

by SopherPRO

Opublikowano

Umnie nie działa :( A trzeba coś klikać żeby go włączyć. Ten incjetor co był w hacku mi nie działał, to zamieniłem na inny. Może to przez to nie działa.

1324718344-U297077.png

by SopherPRO

Opublikowano

@Up

Jak Ci nie działa? Zmieniłeś nazwę injectora na taką jaką ma plik .dll ?? ;> Polecam Ci injector AdrenalinyPL albo Nearona (czy jakoś tak ;D )

 

Musisz mieć też Net.Framework 3.5 / 4.0.

Wyłącz antyvirusa i zaporę systemową.

I uruchamiaj jako administrator injector oraz WR.

 

@Down

Zobacz czy wyłączenie antyvirusa i zapory systemowej pomoże w przypadku injectora nearona.

 

@2Down

Nooooo :rolleyes:

1393461645-U349224.png

Opublikowano

@Up

Jak Ci nie działa? Zmieniłeś nazwę injectora na taką jaką ma plik .dll ?? ;> Polecam Ci injector AdrenalinyPL albo Nearona (czy jakoś tak ;D )

 

Musisz mieć też Net.Framework 3.5 / 4.0.

Wyłącz antyvirusa i zaporę systemową.

I uruchamiaj jako administrator injector oraz WR.

 

Zmieniłem. Jak mam injector Nearona to mi warrock nie chce się włączyć, a jak AdrenalinyPL to wyskakuje "Library no Found", a jest taka sama nazwa co -.dll . Może zmienię nazwę pliku -.dll i -.exe?

1324718344-U297077.png

by SopherPRO

Opublikowano

Dzięki AdrenalinaPL. Grałem na twoim hacku, ale zauważyłem że 5th slot nie działa :(. A tak to pykałem snipem na celowniku xD

1324718344-U297077.png

by SopherPRO

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...