Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie]Avatar + Sygnatura + Tło na yt


Paula123x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

avatardnf.png

 

 

Tematyka : Minecraft, może być zastosowany mój tymczasowy skin w mc : http://www.minershoes.com/skin/view/i4ea72143b89d3240422501488340238401824013

Wysokość : dopuszczalna na forum

Szerokość: dopuszczalna na forum

Napis : Paula123x [ na avku nie musi być, byle by był ryjek skina :D ]

Kolorystyka : Inwencja własna... byle pasowało :)

Dodatkowe informacje od zlecającego : W razie pytań pisać pod spodem lub na pw.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1316220837-U250803.png

 

 

Tematyka : Też oczywiście Minecraft ( ubóstwiam go :D ). Wykorzystanie mojego skina na jakimś ładnym tle w mc.

Wysokość : 200

Szerokość : 800

Napisy : Paula123x

Dodatkowe informacje od zlecającego : Też inwencja własna dotycząca kolorystyki. Pytania na pw.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16081519.png

 

 

Tematyka:

Wysokość: 2000px chyba

Szerokość:ok. 1300/ 1400px - youtube

Napis/y: tak jak u jjaya

na nagłówku Paula123x

Kolorystyka:

Dodatkowe informacje od zlecającego: Mój skin wyłaniający się zza napisów tak jak u mcpolska

tyle, że bez " witajcie " i nie z tej strony mooże...jakiś wyłaniający się zombie pigman czy zombie czy też szkielet/creeper/ghast/pająk... itp. nie za dużo oprócz minecrafta mają być screeny w tle z :

-Battlefield 3

-Left for dead

-Left for dead 2

-Dead Island

-Fear 3

itp. żeby nie było pusto i jakoś wyglądało. Bo dopiero będę co nieco nagrywać z różnych gier.

 

 

 

 

 

ZA ŁADNE PRACE BĘDĄ :

 

 

abcox.jpg

 

Opublikowano

Skin twojego autorstwa? Bez obrazy ale wygląda fatalnie. Zero cieni, oczy za nisko, ubranko dziwne, wygląda jakby była "dziewką" na ulicy. Jeżeli byś chciała mógłbym go poprawić lub zrobić nowego, a wtedy pomyśleć nad sygnaturą.

 

No chyba, że Ci się podoba. Sprawa indywidualna.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...