Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Jak pozbyć się lagów/zacinania ?


Kuba30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No więc ot taki problem...

 

Wchodzę w tutorial, wszystko spox nie ma lagów pro. Następnie wchodzę na serwer, ok nie ma lagów idę zabijać wrogów... Ide do budynków tam gdzie są gracze i teraz... LAGI, dlaczego? Jak ruszam myszką no to proste, zacina się... Idę do pustego miejsca gdzie nie ma budynków... NIE MA LAGÓW.... Potem idę do tych graczy... LAGI -.-.

 

I mnie ciągle zabijają... co mam zrobić?

sygnamini_nxsnasq.PNG


Opublikowano

Nie wiem czy to wina peceta... Jak PC to podczas grania gra Ci się zacina i stoi w miejscu, odbugowuje się po chwili. Jak wina internetu to pisze "There is a problem with your connection", a jak na innych serwerach dobrze CI chodzi to wina serwera, niektóre np. z Australii ciągle się laguje...

Opublikowano

Podaj nam parametry twojego komputera i szybkość twojego łącz + dostawca.

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/409743-tut-masz-lagi-w-bf-przyspiesz-komputer/

Może to Ci jeszcze pomoże.

 

 

 

W dziale obowiązują odpowiednie prefixy:

 

[Cheat] - Hack

[Q] - Pytanie, problem, szukam

[News], [info] - Newsy, informacje

[Tut], [VideoTut] - Tutorial, Videotutorial

[Dyskusja] - Rozmowa na dany temat

w83od2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...