Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak poprawnie rozwijać swoje wojsko


Silver™

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pierdolenie o szopenie. Trzymajcie się tego rozkładu wojsk, a daleko zajdziecie. Testowane na moim koncie, sprawdza się ;)

 

1.Obronne (def)

 

Typ pierwszy z Łucznikami :

1800 pikinierów

9000 mieczników

7200 łuczników

1000 zwiadowców

 

Typ drugi bez Łuczników:

6000 pikinierów

12000 mieczników

1000 zwiadowców.

 

Obronne (def) do wsparcia

 

Typ Pierwszy:

2500 pikinierów

11000 mieczników

8000 łuczników

 

Typ Drugi:

1200 pikinierów

5500 mieczników

4500 łuczników

1000 ciężkiej kawalerii

 

Typ Trzeci:

3500 ciężkiej kawalerii

 

2.Ofensywne:

 

a) burzące:

5000 toporników

2000 lekkiej kawalerii

500 łuczników na koniu

400-500 taranów

 

B) czyszczące:

8000-10000 toporników

2500-3000 lekkiej kawalerii

500-1000 łuczników konnych

 

c) niszczące:

3000-4000 toporników

1100-1500 lekkiej kawalerii

500 łuczników na koniu

200-250 taranów

250-300 katapult

 

d) Standardowe:

8000 Toporników

2500 Lekkiej Kawalerii

300 Taranów

20 Katapult

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Zrobiłem tak jak napisane i naprawde dobrze sobie redziłem. Miałem chyba z 3mln pkt z tym poradnikem.

Poszukałem innego i rozwalili mnie w 10dni ;P

Więc polecam.!

 

Daje (+)

Opublikowano

Cały czas miałem KP, bo kupiłem za 10zł 5000k pkt na Allegro.pl

Więc jak miałem surki to mogłem robić dużo woja i się szybko rozwijać.

Przy tym poradniku lepiej mi szło niż na innych :)

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Opublikowano

Z góry przepraszam, ale poradnik beznadziejny ;/

 

Tym sposobem co osiągniesz? Praktycznie nic :)

 

Jeżeli masz pod koniec ochrony 150+ lk - wtedy masz dobry start, a tej ważnej rzeczy nie ma w tym poradniku. Ponadto dlaczego nie atakować graczy na początku? Potem mieć z nimi problemy? Na odwrót napisałeś.

 

Co innego jak gracz leci w eko, warto go zostawić sobie na później pod przejęcie.

sygnavipek.jpg



Chętnie rozdaję Lajki za pomoc! A Ty?


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...