Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kamikadze [No-premium] [No-WL] [24/7] [RP-S] Zapraszam


maciekking

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Działki za sms... :/

 

@up@up Skąd ty bierzesz takie informacje działki są sprzedawane za wirtualne pieniądze są prace na serwerze i trzeba samemu zarobić na działkę ale zawsze się znajdzie taki KOLO co by chciał przyjść na gotowe dostać działeczkę za darmo wybudować dom z dirta i odejść wpiz** pewnie tylko zobaczyłeś informację bota o własnym mieście za wirtualne PLN lub sms więc czytaj uważnie i nie pisz bezsensownych postów.ps działeczkę można kupić w mieście za wirtualne 30.000 PLN lub też możesz budować co chcesz o dowolnej wielkości poza miastem zupełnie za darmo

 

Nie polecam...

Ludzie latają z diaxowymi mieczami od spawnu za tobą... lagi takie, że po wywaleniu pokazuje, że dalej jesteś na servie.

 

@UP Poza miastem jest włączone PVP i jest napisane w opisie "PVP: Miasta: OFF poza miastami: ON" lepiej czytaj zanim wejdziesz a nie piszesz takie bezsensu posty

Nikt się nie skarży na lagi więc lagi zapewne przez twoje słabe łącze lub komputer

 

Proszę zanim dołączycie do serwera przeczytajcie opis !!!

nie regulaminowa sygnatura

Opublikowano

@up@up Skąd ty bierzesz takie informacje działki są sprzedawane za wirtualne pieniądze są prace na serwerze i trzeba samemu zarobić na działkę ale zawsze się znajdzie taki KOLO co by chciał przyjść na gotowe dostać działeczkę za darmo wybudować dom z dirta i odejść wpiz** pewnie tylko zobaczyłeś informację bota o własnym mieście za wirtualne PLN lub sms więc czytaj uważnie i nie pisz bezsensownych postów.ps działeczkę można kupić w mieście za wirtualne 30.000 PLN lub też możesz budować co chcesz o dowolnej wielkości poza miastem zupełnie za darmo

 

 

 

@UP Poza miastem jest włączone PVP i jest napisane w opisie "PVP: Miasta: OFF poza miastami: ON" lepiej czytaj zanim wejdziesz a nie piszesz takie bezsensu posty

Nikt się nie skarży na lagi więc lagi zapewne przez twoje słabe łącze lub komputer

 

Proszę zanim dołączycie do serwera przeczytajcie opis !!!

@up@up Skąd ty bierzesz takie informacje działki są sprzedawane za wirtualne pieniądze są prace na serwerze i trzeba samemu zarobić na działkę ale zawsze się znajdzie taki KOLO co by chciał przyjść na gotowe dostać działeczkę za darmo wybudować dom z dirta i odejść wpiz** pewnie tylko zobaczyłeś informację bota o własnym mieście za wirtualne PLN lub sms więc czytaj uważnie i nie pisz bezsensownych postów.ps działeczkę można kupić w mieście za wirtualne 30.000 PLN lub też możesz budować co chcesz o dowolnej wielkości poza miastem zupełnie za darmo

 

 

 

@UP Poza miastem jest włączone PVP i jest napisane w opisie "PVP: Miasta: OFF poza miastami: ON" lepiej czytaj zanim wejdziesz a nie piszesz takie bezsensu posty

Nikt się nie skarży na lagi więc lagi zapewne przez twoje słabe łącze lub komputer

 

Proszę zanim dołączycie do serwera przeczytajcie opis !!!

 

Masz racje, wbiłem wcześniej na serwa i nie miałem ani lagów, ani nikt mnie nie gonił z mieczem. Ja teraz sobie na działkę zbieram bo serwer się ciekawie zapowiada a to co napisaliście to po prostu jest wyssane z palca...

Opublikowano

Lawa rozlana, tnt zasadzone, diaxy na poczatek, kick za nic... serwer 0/10...

nie reklamujemy kanałów yt.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...