Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM]Zlecenia szablonu, jest kasa jest wszystko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Specjalista
Opublikowano

Witam,

Miałbym dla was zlecenia webmasterzy :)

Nie chce przepłacać u jakiś firm itp, daję zarobić uczciwe i legalnie :)

Potrzebuję szablon na wzór coś z tych

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

ale bardziej chodzi mi o taki podobny do ten golden,glory

 

Oszywiście

Musi być przystosowane pod joomle

+ podobne skrypty jak na tych stronach.

 

Pytanie jest takie

Ile by mnie to kosztowało ?

Powiem że kasa jest, ale bez przesady.

Specjalista
Opublikowano

Tak rozmawiałem z webmasterami, to mówią że dużo osób prywatnych, także komercyjnych rezygnuje z flash

trudne pozycjonowanie, cieżko zmeniać treść ?

prawda?

Opublikowano

Flash jest bardzo ograniczony, ja osobiście go nie polecam mimo że ładnie się prezentuje.

Oczywiście takie strony są dość drogie (od 200zł w górę).

Oferuję moje usługi webdeveloperskie (HTML, CSS, JavaScript (jQuery, AJAX!), PHP, MySQL, PERL).

Więcej pod PM.

Opublikowano

przepraszam, ograniczenia technologii flash przeszkadzają do pewnego momentu . wystarczy umiejętnie zrobić szablon graficzny a treść można ładować z pliku .xml lub poprzez skrypt php ściągać metodą post lub get z bazy sql . moim zdaniem język actionscript daje ogromne możliwości tylko dużo przy tym pracy niestety. Trochę chęci i można stworzyć złożony CMS.

 

Po czym i tak musisz wyświetlać strone w html (ukrytą oczywiście), żeby google mógł ją zaindeksować.

 

Flash nie służy do tworzenia stron WWW! Tylko i wyłącznie do poszczególnych elementów !

I to też nie wiadomo, jak długo jeszcze :)

Wrzuć.se! - zachęcam do dyskusji na temat mojej stronki do uploadowania obrazków przez ich bezpośrednie wklejanie na stronę!

Specjalista
Opublikowano

Widzę że taki szablon by mnie trochę kosztował, miałem przeznaczyć na niego nie więcej niż 600zł ...

A teraz jak bym chciał bez flash ale:

To jest ukryta treść, proszę

Tą strone właśnie mam, ale nie żebym reklamował.

Potrzebowałbym na nią:

Jakiś nowy wygląd menu, styli itp

Miejsce na:

logo

prawe menu

lewe menu

srodek strony

nad środkiem jakieś aktualności :)

przystosowane, aby się rozciągało, chodzi mi o to że jeżeli ktoś ma rozdzielczość 1024/720 czy jaka tam jest, a druga osoba bd miec 1600/1200 to żeby tak samo im się wyświetlało :)

menu poziome na reklamy gdzies miedzy logiem, a całą stroną

stopka :)

wszystko przystosowane pod joomle 1.5

motyw strony muay thai.

Oczywiście to do wykonania w najprostszym układzie html/css/ ewentualnie jakis fajny moty flash

cena tak do 400zł

×
×
  • Dodaj nową pozycję...