Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak włączyć pvp na arenie


d'emploi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcę zrobić pvp na arenie.

W pliku konf.

pvp = false

 

pluginy:

15461331.jpg

 

Świat nazywa się: world2

 

Arena jest pod nazwą cuba: arena

 

 

Włączyłem pvp = true, ale było na całej mapie. wpisywałem /region flag global pvp off ... nie udało się... zamiast "globa" wpisywałem "world2" to samo...

Czytałem, że właśnie trzeba włączyć w pliku konf. potem wyłączyć na całym świecie a następnie włączyć na danym obszarze. Czy właśnie tak??

Opublikowano

Pisze:

Region flag "pvp" set..

a pvp nadal nie ma..

 

 

Wydaje mi sie ze trzeba najpierw

1. pvp = true

2. wylaczyc pvp na swiecie

3. wlaczyc pvp na arenie

 

 

ale nie znam komendy do pkt. 2

Opublikowano

@UP

Bo pewnie główny cub tez jest na tym

Musiałbyś utworzyć cub na arene gdzieś gdzie nie ma głownego cuba albo pobawić się w tzw. "wycinanke.."

 

@edit

@down

To włącz na servie pvp. Tylko potem będziesz musiał zaznaczać tereny i wyłączać pvp ;p

Opublikowano

Gdy w pliku server.properties masz wyłączone pvp to za żadne skarby nie włączysz go w grze. Musisz włączyć ogólnie pvp a następnie je wyłączyć komendą /region flag nazwacuba pvp deny . W żaden inny sposób nie zrobisz.

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Opublikowano

kierzek1 to wiem, ale jak włącze pvp na całym świecie w server.properites to nie moge go wyłączyć w grze. Wpisuje:

/region flag world2 pvp off zle

/region flag global pvp off zle

/pvp off zle

 

a dany i off to chyba to samo..

Opublikowano

/region flag __global__ pvp deny następnie na cuboidzie Arena zrób tak: /region flag nazwacuboida pvp allow

 

i jak zaczniesz spamić raport leci na cb...

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

  • 1 rok później...
Opublikowano

Nie Nie Nie pwewnie arena masz na cubie

tam gdzie arena zrób osobny cub

np masz cuba miasto

i na tym cubie robisz arenę

zaznaczasz punkty

//expand 100 up

//expand 100 down

/rg define pvp

/rg flag [nazwa cuba] pvp allow

i tam gdzie zrobiłeś osobnego cuba morzna się trzaskać

myślę że pomogłem u mnie działa. :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...