Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy można znowu rozpocząć grę bez obaw?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Na wakacjach cały miesiąc grałem na Expbocie, najróżniejszych FB i Kamer Modzie. Minęło 2 miesiące od kiedy skończyłem z Metinem, a w konsekwencji z hackami. Tutaj moje pytanie, jakbym chciał zacząć grać ponownie na czysto, legalnie, z nowym e-mailem i kontem oraz czystym M2, to mogę grać bez obaw o bana(pisać swobodnie do supportu i IRC,brać udział w konkursach i spokojnie uczestniczyć w grze)?

 

Bo jak miałem kiedyś Kamer Mod i zgłosiłem kogoś, to jak GM odczytał zgłoszenie i odpowiedział, to w tym samym czasie ban za nielegalne...), ciekawe jakbym teraz napisał, to by coś zrobił...

 

Pomóżcie. Dziękuję z góry.

Opublikowano

Z tego samego konta, pewnie ban. Z innego nic Ci się nie stanie. Graj na nowym emailu i koncie to nic Ci nie będzie.

//za duża sygna

//Gejoning

Opublikowano

No tak, ale chyba mają prawo dać za to, że kiedyś używałem...

 

Ale jak nie będziesz używał haków to cie nie sprawdza

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...