Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź/Reklama]Pro5Gamer


robotek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przydała by się podpowiedź gdzie znajdę plemiona :P bo w panelu admina nic nie mam :D

 

Jeżeli chodzi o kasację Plemiona to z tego co mi wiadomo to w bazie danych musisz mieć ;] .

 

@EDIT: Długo trochę stronki otwiera, ale to akurat często się zdarza :) . Co do serwera nie mam żadnych zastrzeżeń ;]

2863366318.png

Opublikowano

ThX, może długo otwiera bo przed chwilą ściągałem se najnowszą win 8 :D

teraz powinno być ok.

Zapraszam do grania :P mamy już 20 Graczy :D

przydało by się więcej :P

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

bug z -czas usunięty (czyt. minus czas)

dslan siadł :P

nie wiem czemu ale nie da się znów przejmować :/ postaram się to do jutra naprawić ale nic nie obiecuje :P

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

ref.

Szukam kogoś kto mogłby mi pomóc w rozkodowaniu, lub stworzeniu nowego pliku index.php dla plików paladini.ro

posiadam kod źródłowy :D, gdy jestem zalogowany :P i wkleje kod źródłowy i zapiszę jako index to mogę się zalogować do dowolnego świata, ale jak kopiuje kod przed zalogowaniem, nie wykrywa bazy danych :/

proszę chętnych o pomoc

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Potem zobaczę co i jak ;] Miałem także ten silnik i robiłem index, ale zalogować się nie mogłem :) . Może posiedze troszkę i coś wymyślę ;D

2863366318.png

Opublikowano

tu powiem że owej pomocy nie przyjmę :P ponieważ silnik udostępnię gdy serwer będzie close 4ever :D jak narazie poprawiłem błąd w obecnym serwerze :P można już wbijać, nie dałem przekierowania :/

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Witam.

Razem z kolegą goro1994 rozkodowałem silnik paladini.ro, w skład rozkodowania weszło:

Index.php, Team.php, Register.php

Serwer w niedokładnym spolszczeniu, powstanie jutro ok. godziny 15

Zapraszam.

Jeżeli nie wierzycie zapraszam na mój serwer, pliki w wersji beta wgram ok. 16

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

pliki są odkodowane to prawda my mamy oby 2 odkodowane pliki ten serwer bd najlepszy jeszcze przebijemy privatewars!! trwa spolszczanie plików

 

@edit jak nie wierzycie macie pare ss:

 

strona główna:

http://screenshooter.net/3893966/ckhkjce

wybór światów:

http://screenshooter.net/3893966/gnqitri

 

rejestracja

http://screenshooter.net/3893966/ivwsxrq

po rejestracji:

http://screenshooter.net/3893966/wntymmy

graphic.png

76561198162331360.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...