Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz Androida? Zagraj w Minecraft Na Swoim Telefonie!


Bartez969

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki staraniom Mojang Minecraft Pocket Edition został udostępniony na wszystkie telefony z platformą Android w wersji 2.2 lub wyższej. A oto trailer:Niestety, są także wady. Urządzenie musi mieć przynajmniej procesor o zegarze 1 GHz oraz szybki GPU (procesor karty graficznej). Oczywiście nie są to wymagane wymagania (?masło maślane?), ale uruchamianie gry na słabszych urządzeniach będzie skutkowało spowolnieniem gry.Czy Minecraft Pocket Edition jest za darmo? Otóż nie. Kosztuje 21,51 zł i można go nabyć przez Android Market (

TUTAJ). Planowane jest także wydanie gry pod system iOS.

 

Co oferuje?

  • Obsługuje dotykowe telefony (jest do nich przystosowany)
  • Losowe generowanie światów
  • Możliwość nieograniczonych budowli (jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia)
  • 36 różnych bloków
  • Możliwość gry przez lokalną sieć (lokalną sieć bezprzewodową)
  • Zapis wielu światów na telefonie

Opublikowano

Ale nowości z tym Minecraftem ...

Zakupię sobie tego Androida i zagram :>

Wejdź w link i kliknij na brzuszek pajacyka

:)

Pomożesz przeżyć wielu ludziom !

logo_pustamiska.jpg

http://pustamiska.pl/pl/index.php

 

Wejdź w link i kliknij, aby dokarmi miliony zwierząt, które potrzebują naszej pomocy :)

 

Opublikowano

Przede chwilą przeszukałem Market i znalazłem. Ciekawe czy cena jest adekwatna do komfortu gry.

Opublikowano

Przeszukałem w Android Market ale w telefonie i nie mogę tego znaleść ..

40943725.png

Sygna by HardMyStyle

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram +

 

 

 

 

 

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/461290-herobrine-18/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...