Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INNE] Wasze osiągnięcia w botowaniu :D


MicroType

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bocenie.pngWyniki dzisiejszego bocenia :D Wychodzi ciutke ponad 3k/h. Bez podwajacza bez pp vega fs.

 

[size=5][color=#FF0000]Nazwa bota: Kbot[/size][/color]

[size=5][color=#FFD700]Serwer: [Polska 2][/size][/color]

[size=5][color=#00FF00]Mapa: [X-2][/size][/color]

[size=5][color=#40E0D0]Czas: [12::00][/size][/color]

[color=#FF8C00]Kredyty: [2.000.000][/color]

[color=#FF8C00]Uridium: [36.000][/color]

[color=#FF8C00]Jackpot: [5.100][/color]

[color=#FF8C00]Darmowa energia: [230][/color]

Opublikowano

Bez, az sam sie zdziwilem ze tyle mi uzbieral :D A nie wiesz czemu mi nie dodaje energi ???

Przecież zebrał 29. Widocznie miałeś szczęście, mnie energii więcej uridium.

Jakim statkiem latasz, jaką ma prędkość?

obraz24.png


Opublikowano

Hmmm pisze ze niby dodalo 29 energii ale wogole mi jej nie dodalo to samo mam w dzieniku pisze ze otrzymalem i lipa niema darmowej energi;/ Latam vega full napedy za 2 tys uri + złoto :) Dobra juz wiem dlaczego niemam energi :D

Opublikowano

Przecież zebrał 29. Widocznie miałeś szczęście, mnie energii więcej uridium.

Jakim statkiem latasz, jaką ma prędkość?

slabo w sumie;d ja duzo wiecej potrafilem zbierac:)

patrz pare postow wyzej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...