Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] [MAPA By radar200399] Flying Mushroom Kingdom V. BETA


Mam wrzucić wersje BETA mapy ?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mam wrzuci? wersje BETA mapy ?

  2. 2. Po sko?czeniu mapy mam budowa? kolejne ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Flying Mushroom Kingdom

 

 

 

ZAPOWIEDŹ:

 

 

Witam, chciałbym przedstawić mape mojego autorstwa, jest ona dopiero zaczęta a już przybrała ładnych wyglądów :D Jeśli w ankiecie będzie więcej głosów na "TAK" to może jeszcze dzisiaj wrzucę wersje BETA

 

A oto kilka screenów mapy:

Pierwsze piętro zamku -

post-381263-0-27735300-1319139794_thumb.jpg

Drugie -

post-381263-0-83574900-1319139836_thumb.jpg

Niedokończone (można powiedzieć że niezaczęte) podziemia zamku -

post-381263-0-73226800-1319139927_thumb.jpg

A tutaj całość od góry (nie robiłem pojedynczych zdjęć grzybom bo trochę ich jest ;) ) -

post-381263-0-24756100-1319140011_thumb.jpg

Jak widać na powyższych zdjęciach do podziemi prowadzi zjeżdżalnia wodna ;)

Mój generator mapy wygenerował mi taką wyspę i mnie na niej zostawił, nie wiedziałem co robić to zrobiłem coś takiego (dopiero zaczynam :D)

Edytowane przez radar200399

Nic o mnie nie wiesz ale nie martw się, wszystkiego dowiesz się od ludzi, którzy nigdy ze mną nie rozmawiali.

Opublikowano

Już niedługo wrzucę następną mapę pt. Enderman Kingdom

 

//Nie pisz posta pod postem, używaj edytuj.

Nic o mnie nie wiesz ale nie martw się, wszystkiego dowiesz się od ludzi, którzy nigdy ze mną nie rozmawiali.

Opublikowano

Przecież tu nie ma żadnej tabliczki, nie wiadomo o co chodzi w mapie... Nie skończyłeś pierwszej, a zapowiadasz drugą. Mapa tak na pół starannie, mi się nie podoba...

Opublikowano (edytowane)

Dla mnie zbyt wyjątkowego tu nic nie ma,ja bym proponował przedłużyć okres tworzenia

i wrzucić coś naprawdę porządnego ;)

 

Co do drugiego pytania w ankiecie.

Jestem na nie,nie stworzyłeś nawet pierwszej

a już chcesz drugą.

Edytowane przez Michał.

Jeżeli ty nie masz szacunku do mnie,ja go nie mam do Ciebie

Opublikowano

Niestety nic specjalnego . Ta mapa jest taka trochę ... Bez sensu . Nie lubię tego .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...