Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spis działających sposobów na darmowe Smocze Monety


RuSs3R

Odpowiedz ;P  

576 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przydala Sie Lista ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up to jeszcze dziala?

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

Myśle iż to można dodać.

http://www.mpcforum.pl/topic/729540-szybki-zarobek-sm/

Jeszcze nikt SM nie dostał, ponieważ serwis dopiero wczoraj po 22 wystartował. Ale jak się uda to ja za klika dni dostanę i pokaże jakieś ,,dowody''. Przeanalizowałem to i jak na moje oko to świetny sposób.

Opublikowano

Myśle iż to można dodać.

http://www.mpcforum.pl/topic/729540-szybki-zarobek-sm/

Jeszcze nikt SM nie dostał, ponieważ serwis dopiero wczoraj po 22 wystartował. Ale jak się uda to ja za klika dni dostanę i pokaże jakieś ,,dowody''. Przeanalizowałem to i jak na moje oko to świetny sposób.

 

Spokojnie .. : P dodam jezeli bedzie na 100% bo nie chce dac czegos co jest NIEPEWNE :P

 

czytalem to i powiem ze nic nie kumam. xD

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Aol 9.5 żeby dobrze działał trzeba się zalogować i trzeba wpisać screen name . Mam emaila na aol i nie wiem gdzie to może być.

Opublikowano

1. Instalujesz AOL.

2. Wlaczasz AOL w screen name wpisujesz twoja nazwe maila ..

3. Wylaczasz AOL

4. Wlaczasz AOL wchodzisz w Connection Setings i Add Profile Tam wpisujesz twoja nazwe maila np. ja mam [email protected] to wpisuje molivenmoli nic wiecej ;)

5. nadole jest takie cos nie pamietam co tam pisze to jest jakby w takim Spoilerze klikasz w to i zaznacz " Home Network " pozniej SAVE i logujesz sie i powinno byc ok jezeli nie pomoglo i dalej nie wiesz teraz jakos do CzwartQ zrobie VideoTut jak skonfigurowac =)

Opublikowano

Dobre I Przydatne +++++

img-Czeres.png


Spodobała ci się moja praca bądź pomogłem ci w czymś bądź człowiekiem i zostaw tego like to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Azmal.pl i Theris.pl i iMetin.pl


POLECAM i ZAPRASZAM


Opublikowano
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...