Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje 1 lub 2 osób na Survival


PaTroPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam.

Poszukuje 1 lub ewentualnie 2 osób na Survival która mogłaby posiadać:

 

-Ma ok.14 Lat.

-Posiada mikrofon (Skype)

-Zna się na plikach serverowych

-Może założyć serwer bez lagów

-+Do tego ma dobry internet

 

Dziękuje Wszystkim.

 

Kontakt ze mną może być przez skype,GG

Skype: patro.51

GG: 23813311 (Mogę być niewidoczny ale pisać)

;)

Ps:Sry za nie ten temat.

Edytowane przez PaTroPL
Opublikowano

jezeli chcesz serwer bez lagow to platny hosting polecam a jezeli nie chcesz wkladac kasy w serwer to nie polecam siebie... mam dobrego kompa ale slabego neta. moge znalesc jakiegos kumpla co ma lacze ok 10 mb-s pozdrawiam :D

Opublikowano (edytowane)

jezeli chcesz serwer bez lagow to platny hosting polecam a jezeli nie chcesz wkladac kasy w serwer to nie polecam siebie... mam dobrego kompa ale slabego neta. moge znalesc jakiegos kumpla co ma lacze ok 10 mb-s pozdrawiam :D

Ok ja szukam jednej osoby do założenia servera bezpłatnego oczywiście i bez lagów.Jeśli kogoś znajdziesz takiego to przynajmniej daj jakis znak.

Z góry dzięki.:)

Edytowane przez PaTroPL
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...