Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zdobyć dwie wstążki


Riidic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym... ze sie tak niekulturalnie wyraze... dowiedziec ;d jak mozna zdobyc dwie wstązki mianowicie :

- ribbon29.jpgSniper Week Reward - Zdobyłeś nagrodę podczas Tygodnia Sniperów

- ribbon40.jpgA Hero Emerges - Wypełniłeś wszystkie zadania dni otwarcia Hero Mode Patch

Z gory dzieki

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

No to tak ta 1 to był event i był tydzień snajperów i wtedy można ją było zdobyć (chyba marzec)

Ta 2 Był dawno temu hero patch wtedy co dodali hero i wtedy można było zdobyć tą wstążkę

 

Ps. Jak się nie mylę chyba już nie możesz ich zdobyć a jeżeli się mylę to niżej kolega mnie poprawi xD

8352853_13_1.png

 

Pomogłem daj "+"

Opublikowano

Kolo.

 

Sama nazwa Sniper Week mówi że :

 

Snajperowy Weekend ...

 

Hero cośtam..

 

Albo jesteś nieogar albo niewiem...

 

Hero już daaawno było więc .... No Comment ;D <haha>

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Na tą z HERO była możliwość w późniejszym terminie jeszcze ją zdobyć. Trzeba było zrobić jednego dnia (jeśli się nie mylę) 20 gier na HM. Ja zdobyłem ją w ten drugi dzień.

Opublikowano (edytowane)

Kolo.

 

Sama nazwa Sniper Week mówi że :

 

Snajperowy Weekend ...

 

Hero cośtam..

 

Albo jesteś nieogar albo niewiem...

 

Hero już daaawno było więc .... No Comment ;D <haha>

 

 

 

jak ktoś ma być nie ogarem to raczej ty iż week nie oznacza weekend tylko tydzień ohoho huehuehue o żal mi cie!!! jaki noob!

tak więc zanim coś pierdolniesz zastanów się 8 razy i potem jeszcze 2 czy z siebie debila nie zrobisz robiąc go z kogoś innego

 

pozdro

Edytowane przez neon120

Wróg twojego wroga to twój przyjaciel.

Im więcej wrogów tym większy zaszczyt.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...