Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ankieta Kim zacząć gre na New Servie PL !


Kim zacząć Grę !  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kim Gra?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Ale nie chodzi, że powstał tylko grałem na Deimos ale mi się znudził bo Nobki graja :(

na Serwandes Chyba :)

Edytowane przez misiu13
Opublikowano

Hmmm, to na początek polecam Woja mentala. Wbij tak 9-10lvl, dojdź do jakiejś gildii, wyrób eq +6 i idź dropić do imha. Może wolisz wbić 30lvl i metiny w m2... Rybki, kilof(bardzo korzystne). Jest wiele sposobów na zarobek. Później jak zarobisz trochę kasy to exp swoją główną postac - polecam ninje dagger. Bardzo miło gra się tą postacią. :)

cvsk.jpg


Opublikowano

Właśnie wolał bym może mentala jak Główną ale ma dojść drogie eq itp a ninja/sura nie i się zastanawiam :(

 

Dobra zrobie jak mówiłeś tylko że zamiast ninja bede miec mentala a z Tym IMHA to zapomnialem na Deimos wszedlem po 1h mialem 6 Fms 20 + sr :D

 

THX :)

Opublikowano

A ja od siebie polecam sure wp idealna postać do expa i na metki może trochę słaba w pvp ale jak umiesz ta postacią grac to i pvp nie jest trudne

1388363882-U262029.png
Opublikowano

Na głowna postac dla mnie Mental i w Silne ciało na M1 odrazu :) Na bodego musisz wiecej kasy wydac niz na mentala.

Sura Wp pro pod expa jak dobrze wszystko rozdasz więc bym kuł nad wyborem Mental a Wp choc na główną wydaje mi sie lepszy Mental :O

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

100% polecam sure WP fajnie przyjemnie sie expi z tego powodu że gdy są moby agresywne włączasz strach i nie atakują Cie. Jednym słowem WP expi sie lajtowo

316b4wgcc5pk8.gif316b4wgcc5pk8.gif
Opublikowano

Sura WP - Tanie KU, dobra postać pod expa, jak i PvP. Skille offensywne i deffensywne.

 

Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie Sura WP.

Opublikowano

Graj sura WP , dobry exp od 70 + dobry pvp

 

http://www.mpcforum.pl/topic/127675-tut-sura-wp-czyli-co-i-jak/

http://www.mpcforum.pl/topic/398905-tut-sura-wp/
http://www.mpcforum.pl/topic/365583-tut-sura-wp-mit-czy-hit/
http://www.mpcforum.pl/topic/333532-tut-sura-wp-jak-wbic-szybko-duzy-lvl/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...