Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PORADNIK] Jak założyć cuboida?


Sixon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

W tym poradniku, pokażę Wam jak założyc cuboida.

 

1. Na początku wpisujemy sobie komendę //wand Wtedy otrzymujemy drewnianą siekierke.

2. Zaznaczamy nią 2 rogi. Pierwszy róg PPM, a drugi róg LPM PPM= Prawy przycisk myszy. LPM= Lewy przycisk myszy.

3. Jak już zaznaczymy te dwa rogi wpisujemy //expand (ile na dol wysokosci ma miec cub) (ile do gory) up

PRZYKLAD: //expand 20 20 up

4. Następnie wpisujemy /region define (nazwa cuboida) przyklad: np. /region define dzialkaSixon

5. Potem wpisujemy /region addmember (nazwa cuba) (nazwa gracza) przyklad: /region addmember dzialkaSixon Sixon

6. Po tym jeżeli mamy cuba na miasto to wpisujemy /region setparent (nazwa miasta) (nazwa cuba) przyklad: /region setparent dzialkaSixon miasto

Jeżeli nie mamy cuboida na miasto, to bez setparent.

7. No i na końcu wpisujemy już /region save

Sama nazwa pokazuje o co chodzi.

 

Pozdrawiam, Sixon.

Opublikowano

Poradnik nieprzejrzysty , zrobiony na odwal... - leci.. góra 2 min roboty... 0 kolorów... A poza tym były już dziesiątki poradników jak założyć cuboida.

Opublikowano

What the Hell?

2 Rogi

Gdybym Tego Nie umiał To Bym Se wolał Poczytać Coś Po angielsku Gdyby Nie Było Filmów.

"Następnie wpisujemy /region define (nazwa cuboida) przyklad: np. /region define dzialkaSixon

Potem wpisujemy /region addmember (nazwa cuba) (nazwa gracza) przyklad: /region addmember dzialkaSixon Sixon"

O stary Widzę że sam Cuboida Dawać Nie Umiesz

"Po tym jeżeli mamy cuba na miasto to wpisujemy /region setparent (nazwa miasta) (nazwa cuba) przyklad: /region setparent dzialkaSixon miasto

Jeżeli nie mamy cuboida na miasto, to bez setparent."

Jaśniej To Pisz

6.jpg

"Ucieczka może być czasem dowodem wielkiej odwagi.

Romuald Cabaj "

 

Kliknij To nic nie kosztuje

http://pajacyk.pl/

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/312779-vtutstawianie-cuboida-pluginem-worldguard/page__view__findpost__p__2185580__hl__%2Bstawianie+%2Bcuboida__fromsearch__1

 

 

Było.

y5r5.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...