Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gildia szuka graczy | Gracz szuka gildi


Gość Ray

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szept_Smierci

 

ogólne informacje:

gildia powstała dzisiaj wieczorem

kanal ts jest już dostępny wiecej informacji tutaj

 

http://szeptsmierci.phorum.pl/viewtopic.php?f=2&t=5

 

lider: MysteryOfDeath

osoby do kontaktu: EsmeNight , Demoonio

gramy na ch175

forum gildii: xxx

Wymagania:

aktywność w grze

wiek nie gra roli

lvl bez znaczenia

odpowiednie zachowanie (w przypadku złego zachowania wyrzucenie z gildii)

mikrofon nieobowiązkowy

 

dodatkowe informację:

oferujemy miła atmosfere

pomagamy początkującym graczom, w miare mozliwości odpowiadamy na pytania

gdy gildia sie rozrośnie będą organizowane wspólne raidy itp

gildia wyłacznie polska, mile widziana znajomość jezyka Angielskiego

w razie jakichkolwiek pytań pisać pw lub gg: 44683636

 

Linki umieszczamy w code.

Nie podajemy linków do forum gildii.

/peter711

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam gildii

Imię: Dominik
Wiek: 18
Poziom w grze: 65
Nick : Usiri
Gildie w których byłem wcześniej: Altosk (genialna, ale juz nikt nie gra )
Staż w grze: dluugi od 1 sezonu
Mikrofon: tak
Kontakt : mpcforum / gra
*Skype: jak trzeba podam : )
Dodatkowe informacje: dosc dlugo gram, moze nie wiem wszystkiego i nie jestem najlepszy, ale szukam gildii, w ktorej mi pomoga i ja bede mogl pomoc = ) raczej codziennie w grze :) play4fun

paintilovemusicskeleton.jpg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam: Ekip/kompana/Gildii

 

Imię: Tomek

Nick: Rastabaas

W i e k : 1 7

l v l : 54 Kai Crossgun

Gildie w których byłem: Najczęściej trafiałem do gildii w których nikt nie grał

Staż: Dość długi gram odkąd były tylko 3 postacie na EU (ok. 1,5- 2 Lat z licznymi przerwami)

Mikrofon: mam

Kontakt: MPC Forum/Gra/Email/Skype

Email: [email protected]

Skype:Tomkon96

Dodatkowe informacje:

grałem każdą postacią jaką wprowadzono

nie jestem bardzo dobrym graczem.

Granie solo zaczyna mnie nudzić

a mojego brata do tej gry nie ciągnie.

wiem o grze to i owo a jak potrzebuje wiedzy zaglądam na vindictus wiki

Nie mam teamspeak'a bo nigdy nie potrzebowałem,

a poza tym w gdzie jest voicechat

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam: Ekip/kompana/Gildii



Imię: Tomek


Nick: Hershe


W i e k : 19


l v l : 62 evie staff


Gildie w których byłem: nie byłem :/


Staż: Dość długi


Mikrofon: mam


Kontakt: MPC Forum/Gra/Email/Skype



Skype: poczebne


Dodatkowe informacje:


Szukam kogoś do pogadania, pogrania połażenia na dungeony z chęcią pomogę:)


16k7y4p.png

Opublikowano

Imię/Nick:
Jakub/Freenzy
Wiek:
18
Poziom w grze:
70+
Gildie w których byłem wcześniej:
Jestem założycielem Gildii Skulls, lecz wszyscy rzucili grę :(
Staż w grze:
bodajże 10 dzien OB na NA
Mikrofon:
Jest, pierdzący ale jest
Kontakt :
*Gadu-Gadu: Brak
*Skype: zdzicho121
Dodatkowe informacje:
Szukam pożądnej gildii, którą aktualnie obchodzą inni i nie mają zamiaru rzucić gry od tak z dupy
Postacie:

9xD0q2T.jpg

Postać główna:

85k4BUQ.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

282f7e1.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Serwer; Obojętnie
Jaki kanał ; Obojętnie
Jakie czynnośći będziemy wykonywać: support/mag/ postać wspomagająca
Inne informacje; Dopiero szukam gry , więcej piszcie GG:34708064 lub PW
Nick w grze; Ravienne / Raytheri
Kiedy; Od zaraz

WIęcej w temacie http://www.mpcforum....kam-gry-mmorpg/

Pozdrawiam, Julia

Skype - juliette.julka
Gadu-Gadu - 34708064


Szukam GRY - a później gildii i ekipy :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Imię: Paweł

Nick : xKiritoPL
Wiek: 17 (za miech 18)
Poziom w grze: Dopiero 10
Gildie w których byłem wcześniej: Wczoraj zacząłem gre.
Staż w grze: Jeden dzień :D
Mikrofon: Jest
Kontakt :
*Gadu-Gadu: 46576682
*Skype: evil1.aka.kirito
Dodatkowe informacje:

Nie wiem co napisać ;/

JI5Zwld.png

Opublikowano

Wiek: Ja mam 20, Twój niema znaczenia
Poziom w grze: coś koło 20, ale można grać od 0.
Gildie w których byłem wcześniej: Durex i jeszcze jakaś której nie pamiętam.
Staż w grze: Dawno temu od CBT w US, oraz zaraz bo CBT w EU
Mikrofon: Zajebisty
Kontakt : Forumek
*Gadu-Gadu: 8298384
*Skype: brak
Dodatkowe informacje: Pierdzielić można na TSie, lubię placki i ciastka. IGN: Hurkulez (tak gram Hurkiem)

Szukam kogoś kto nudzi się tak jak ja, i chce po prostu zabić czas.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Klan TakaSytuacja zaprasza!

 

Informacje o gildii:

Jesteśmy stosunkowo nowym klanem i jest nas zaledwie garstka. Jednak chcielibyśmy poszerzyć swoje szeregi o nowych bohaterów. Gildia niestety posiada zaledwie 4lvl, ale wiadomo, że z czasem rozwiniemy skrzydła i uderzymy w pełną dwudziestkę. Obecnie nie będziemy składać obietnic, mówić podniosłym tonem jacy to wspaniali jesteśmy i co zaoferować możemy. Trzeba być szczerym i na wstępie powiedzieć, że zrobimy co trzeba będzie, by było dobrze :) Posiadamy swój własny serwer TS3.

 

Kogo poszukujemy:

Każdego, nie mamy specjalnych restrykcji wiekowych lub odnoszących się do samej postaci. Możesz mieć nawet 1 poziom bohatera i nie posiadać żadnej wiedzy o grze, ale możesz być wspaniałą osobą, którą chętnie poznamy!

 

Wymagania:

-Kultura: wiadomo, że języka nikt kontrolował nie będzie. Aczkolwiek wrzucanie w co drugie słowo przekleństw bez przerwy nie będzie mile widziane. Oczywiście wiadomo, że w sytuacji krytycznej nie rzucić mięskiem to niewykonalna rzecz. Gdy Fergus znów nas zawiedzie, nie ma możliwości nie zmieszać go z błotem używając wyszukanych i subtelnie wplecionych w szyk zdania sformułowań, które przekażą mu naszą opinię na temat jego osoby i w pełni wyczerpią temat. Bo czym by świat bez nich był ^^

-Komunikator: posiadamy swój własny komunikator głosowy (TS3). Nikogo jednak nie będziemy zmuszać do przebywania na TS'ie. Jednak warto zauważyć, że na prawdę ułatwia to znacznie rozgrywkę, np. podczas rajdu. Myślę, że nie ma opcji by ktoś odpisywał podczas rajdu na czacie.

-Szacunek: jest to bardzo ważna sprawa. Każdy z nas jest równy i tak samo ważny. Wiadomo, żarty to żarty, ale notoryczne ubliżanie komuś i zatruwanie komuś gry swoim zachowaniem nie będzie tolerowane. Nie chodzi tu o kosmetyczne słówka, ale o perfidne i świadome obrażanie.

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

 ** Gildia Dziobianie Zaprasza **
 

 

 


* Ilość graczy w gildi: W gildii obecnie znajduję się 4 osoby (oraz nasze inne postacie)


Wymagania:
- Teamspeak 3
- Ogarnięty mikrofon


* Wiek: Minimum 14 lat


* Poziom w grze: Dla każdego poziomu znajdzie się miejsce w naszej gildi

 

 

* Staż w grze: Podstawowe informacje o grze. Założyliśmy tą gildię głównie aby pomóc słabszym graczom jak i dobrze przy tym się bawić

 


*Komunikator: Nasz teamspeak 3: TS.HDTS.pl
 


* Od kiedy gildia istnieje: Gildia istnieje od 25 marca 2014 roku
 

 

Kontakt do lidera:

W grze: Renesii

Gadu gadu: 2229651

 

 

*Dodatkowe Informacje:

Chętnie pomagamy nowym graczom którzy zaczynają swoją przygodę z Vindictusem. Również pomagamy bardziej doświadczonym graczom przy różnych dungeonach czy raidach.

Opublikowano

Imię: Piotr

Wiek:  23
Poziom w grze: 35+ (rośnie)
Gildie w których byłem wcześniej: BRAK
Staż w grze: 2 DNI (UCZĘ SIĘ DOPIERO)
Mikrofon:  JEST
Kontakt : GG/TS3/VENTRILLO ITD
*Gadu-Gadu:  39488227
*Skype:
Dodatkowe informacj

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Imię: Aleksander

Wiek: 94 rocznik
Poziom w grze: Dziś zacząłem - 7
Gildie w których byłem wcześniej: Żadna
Staż w grze: Żółtodziób
Mikrofon: Wbudowany w lapa
Kontakt : PW
Dodatkowe informacje: Aktywny gracz, może właduję kasę w grę jak mi się spodoba

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam Gildi 

 

Imię: Adrian

Wiek: 16
Poziom w grze: 1 LVL dopiero zaczynam
Gildie w których byłem wcześniej: Zadna 
Staż w grze: 5 Min
Mikrofon: Jest
Kontakt : 
*Gadu-Gadu: 21411819
*Skype: Brak
Dodatkowe informacje: szukam gildi ktora pomoze nowemu sie zapoznac z gra i pomoze w expieniu, doradzaniu skilli, eq itp 

Opublikowano
Imię:
Wioleta
 
Wiek:
18l.
 
Poziom w grze:
42 ++
 
Gildie w których byłam wcześniej:
Nie pamiętam już
 
Staż w grze:
Pierwszy raz zagrałam 2lata temu i grywałam okazjonalnie,
od 20-go planuje już grać w miare systematycznie. 
W miare ogarniam ale nadal zaliczam się do żółtodziobów.
 
Mikrofon:
Tak
 
Kontakt : 
*Gadu-Gadu: 46700502
*Skype: PW
 
Dodatkowe informacje:
Gram Vellą z nieogarniętym jeszcze armorem.
Słaba znajomość angielskiego, ale sobie radze.
NICK: Patrishiaa
Opublikowano

Aktywnie grająca gildia (Doświadczeni gracze) z TSem szuka graczy 18+ (ew. ogarnięte 16+ po mutacji), którzy aktywnie grają i posiadają mikrofon.


PW w grze: Belhiall,  PW na forum, GG: 8874055


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Imię: Krzysztof
Wiek: 20+
Poziom w grze: 50+ , albo nowa postac.
Gildie w których byłem wcześniej: nie bylem
Staż w grze: 2 lata z ogromnymi przerwami
Mikrofon: jest 
Kontakt : PW
*Skype: PW

*TS3: posiadam
Dodatkowe informacje: dużo gram, i jak znajde ekipe to juz nie zmienie gry :p

Opublikowano

Imię: Jeremiasz
Wiek: 18
Poziom w grze: 10
Gildie w których byłem wcześniej: Brak
Staż w grze: Zaczynam dopiero i chcę dołączyć do jakiejś gildii która mnie zapozna co i jak a potrafię sporo no-life'ić ;)
Mikrofon: Ta
Kontakt :
*Gadu-Gadu: 21144420
*Skype: AveJerem
Dodatkowe informacje:
Szukam ludzi którzy nauczą mnie grać i powiedzą co i jak w tej grze ;)

Opublikowano

Imię: Karol
Wiek: 18
Poziom w grze: Hurk 61 / Kai 64
Gildie w których byłem wcześniej: LIGHTER
Staż w grze: Gram już troche ale nie ogarniam jeszcze do końca wszystkiego.
Mikrofon: Tak
Kontakt :
*Skype: Podan na pw
Dodatkowe informacje: Posiadam TS3, Poszukuje ludzi którzy grają na bierząco i pomagają sobie wzajemnie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

PolishVodkaDrinkers

Chcesz dołączyć do marszu ku chwale? Chcesz kroczyć z uniesionym czołem, z siłą i dumą przemierzać świat? W jedności siła...

Obecnie Gildia liczy 5 doświadczonych wojowników i istnieje ddopiero kilka dni.

Jesteśmy ludzmi którzy znają sie od kilkunastu lat. Więc gildia nie jest "sezonówką" czy "gildią wakacyjną".

Wymagania:

*Teamspeak (z mikrofonem)

*Wiek: 16+ (Sami jesteśmy "dinozaurami")

*kultura osobista i dbałość oczystość języka polskiego.

W PolishVodkaDrinkers nie ma miejsca dla słabych i gotowych przegrywać. Nie ma też miejsca dla ludzi lubiących działanie w pojedynkę. Tutaj działamy w zespole. Obowiązuje solidarność i koleżeńska pomoc!

W Gildii obowiązuje kultura osobista i dbałość o czystość języka polskiego. Nakaz ten będzie bezwzględnie egzekwowany, a wszelkie przejawy chamstwa, głupoty, agresji i zdziecinnienia będą tępione.

Wszelkie pytania i uwagi zgłaszać do:

DarthLordOpil

Wuwi

Vomic

Polski CHANEL: 71

Nick: WarriorDoom

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Imię: Damian
Wiek: 18
Poziom w grze: eatrise
Gildie w których byłem wcześniej: na innych kontach
Staż w grze: miesiac
Mikrofon: tak
Kontakt :
*Gadu-Gadu:
*Skype: zchilloutowany
Dodatkowe informacje: Chce ktos pograc to dodawac ;D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Imię: Dawid
Wiek: 16
Poziom w grze: 19
Gildie w których byłem wcześniej: Brak
Staż w grze: 1 miesiąc

Mikrofon: Jest
Kontakt :
*Gadu-Gadu: Brak
*Skype: dawid.wai098
Dodatkowe informacje: Brak

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zapraszamy wszystkich chętnych graczy do polskiej gildi!

Gwarantujemy miłą atmosferę i pomoc.

Nazwa gildi: Rzeczpospolita Polska

 

 

Ilość graczy w gildi: 4

 

Wymagania : Aktywność

*Wiek: 1-199
*Poziom w grze: 6
*Komunikator: Posiadamy TS3
*Mikrofon: Nieobowiązkowy 
Od kiedy gildia istnieje: Niedawno powstała
Dodatkowe informacje: Posiadamy stronę. : 
http://rzeczpospolitaclan.pun.pl/
Kontakt do lidera: Inmasorian / Jinowaty

                     | Vindictus |


 


                                  |Inmasorian

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Imię:   Dominik
Wiek:  19
Poziom w grze:  roznie ale glowne to 64 i 48 (dla 48 szukam gildii)
Gildie w których byłem wcześniej: wiele
Staż w grze: od poacztku gry  : ) pozniej pol roku przerwy do teraz
Mikrofon: tak
Kontakt : mpc/ skype
*Gadu-Gadu:
*Skype: podam gildii  : )
Dodatkowe informacje: szukam polskiej gildii, ktora pomaga ludziom i najwazniejsze to dla nich pomoc  : ) bylem w gildii w ktorej nie poszlismy na raida zeby pomoc koledze ze slabszym lvl a potem on jak potrzebowalismy go pomogl nam  : ) i to jest normalna gildia gdzie kazdy sobie tlumaczy i pomaga gdzie odpuszcza sie te 1kk zarobku zeby komus pomoc  = ) 

"pojedynnczo idzie sie szybciej, ale we dwoje idzie sie dalej " = ) 

paintilovemusicskeleton.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...