Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Mam bardzo poważny błąd !


Carlos_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up

 

japier... działa ! GROTA V2 DZIAŁA... ej ale się troche boje.. wklejac te notatniki... to wystarczy ze podmienie je? nie musze ich usuwac :>????

Opublikowano

@up

 

japier... działa ! GROTA V2 DZIAŁA... ej ale się troche boje.. wklejac te notatniki... to wystarczy ze podmienie je? nie musze ich usuwac :>????

 

jeśli podmienisz a nazwa będzie ta sama to to samo co byś usuną :D

bez YT

Opublikowano

@up

 

dobra.. zrobię tak, na wypadek zrobie backupa :>>>

 

mam drugie pytanie..

 

 

JEST JAKIŚ QUEST POD MAPKE THE DEVIL'S CATACOMB..

 

ale uwaga !!!

 

100 % PO POLSKU i 100 % ODBUGOWANY??????

 

@sparow..

 

masz limit !

Opublikowano

@up

 

dobra.. zrobię tak, na wypadek zrobie backupa :>>>

 

mam drugie pytanie..

 

 

JEST JAKIŚ QUEST POD MAPKE THE DEVIL'S CATACOMB..

 

ale uwaga !!!

 

100 % PO POLSKU i 100 % ODBUGOWANY??????

 

@sparow..

 

masz limit !

 

Pewnie jest ale raczej jak na chwile obecna nikt go chyba nie udostępni.

proponuje translator i IQ powyżej 60 i questa przetłumaczysz :)

bez YT

Opublikowano

to IQ +60 raczej do tego nie mam ...

 

 

sparow mam jeszcze jedno pytanie...

 

mam pliki mcncc.pl 2010 i tak:

 

 

jak wchodzimy do gry(ja lub gracze) to po paru minutach nas loga... tak byle kogo czyli hybił trafił...

 

 

co zrobic zeby nie logalo(loga do wyboru CH)

 

 

?

Opublikowano

to IQ +60 raczej do tego nie mam ...

 

 

sparow mam jeszcze jedno pytanie...

 

mam pliki mcncc.pl 2010 i tak:

 

 

jak wchodzimy do gry(ja lub gracze) to po paru minutach nas loga... tak byle kogo czyli hybił trafił...

 

 

co zrobic zeby nie logalo(loga do wyboru CH)

 

 

?

 

1 W takim przypadku musisz sie przyzwyczajając do Niemieckiej wersji questa

 

2 napisz nowy temat oraz dołacz syser klienta

 

To zależy od sprzętu i ile osób jest zalogowanych

bez YT

Opublikowano

to IQ +60 raczej do tego nie mam ...

 

 

sparow mam jeszcze jedno pytanie...

 

mam pliki mcncc.pl 2010 i tak:

 

 

jak wchodzimy do gry(ja lub gracze) to po paru minutach nas loga... tak byle kogo czyli hybił trafił...

 

 

co zrobic zeby nie logalo(loga do wyboru CH)

 

 

?

 

jeżeli serwer hamachi może to być wina za słabego internetu/ za mało ram udostepnionych.

 

Jeżeli jest wystarczająco dużo, a zmieniałeś coś przy GAME to prawdopodobnie wina tego pliku.

Opublikowano

NIE ! :( nie chce nowego tematu.. bede pisal tutaj...

 

syserr clienta:

 

syserr clienta w spoilerze:

 

 

1015 18:04:36918 ::  CItemManager::LoadItemList(locale/pl/item_list.txt) - StrangeLine in 6381

1015 18:04:46866 :: CMapOutdoor::Load - LoadMonsterAreaInfo ERROR
1015 18:04:49231 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file_info.cpp(145): File has run-time type tag of 0x8000000f, which doesn't match this version of Granny (0x80000010).  Automatic conversion will be attempted.
1015 18:04:50303 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-1.mse) Error
1015 18:04:50303 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=248, c_szEftAttachBone=Bip01, c_szEftName=D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-1.mse, isCache=0) - Error
1015 18:04:50303 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-2.mse) Error
1015 18:04:50303 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=249, c_szEftAttachBone=Bip01, c_szEftName=D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-2.mse, isCache=0) - Error
1015 18:04:12622 ::  CItemManager::LoadItemList(locale/pl/item_list.txt) - StrangeLine in 6381

1015 18:05:20441 :: CMapOutdoor::Load - LoadMonsterAreaInfo ERROR
1015 18:05:20964 ::  CArea::LoadObject Property(2096618344) Load ERROR
1015 18:05:20965 ::  CArea::LoadObject Property(2096618344) Load ERROR
1015 18:05:20965 ::  CArea::LoadObject Property(2908943621) Load ERROR
1015 18:05:20980 ::  CArea::LoadObject Property(2096618344) Load ERROR
1015 18:05:20980 ::  CArea::LoadObject Property(2096618344) Load ERROR
1015 18:05:21053 ::  CTerrain::LoadShadowTexture - ShadowTexture is Empty
1015 18:05:21053 ::  CTerrain::LoadShadowMap - metin2_map_dd\001004\shadowmap.raw OPEN ERROR
1015 18:05:21053 ::  CMapOutdoor::LoadTerrain(1, 4) LoadShadowMap ERROR
1015 18:05:21064 ::  CTerrain::LoadShadowTexture - ShadowTexture is Empty
1015 18:05:21064 ::  CTerrain::LoadShadowMap - metin2_map_dd\002004\shadowmap.raw OPEN ERROR
1015 18:05:21064 ::  CMapOutdoor::LoadTerrain(2, 4) LoadShadowMap ERROR
1015 18:05:21075 ::  CTerrain::LoadShadowTexture - ShadowTexture is Empty
1015 18:05:21075 ::  CTerrain::LoadShadowMap - metin2_map_dd\003004\shadowmap.raw OPEN ERROR
1015 18:05:21075 ::  CMapOutdoor::LoadTerrain(3, 4) LoadShadowMap ERROR
1015 18:05:27450 :: CMapOutdoor::Load - LoadMonsterAreaInfo ERROR
1015 18:05:27985 ::  CArea::LoadObject Property(2096618344) Load ERROR
1015 18:05:27985 ::  CArea::LoadObject Property(2096618344) Load ERROR
1015 18:05:27985 ::  CArea::LoadObject Property(2908943621) Load ERROR
1015 18:05:28043 ::  CArea::LoadObject Property(2096618344) Load ERROR
1015 18:05:28043 ::  CArea::LoadObject Property(2096618344) Load ERROR
1015 18:05:28043 ::  CArea::LoadObject Property(2908943621) Load ERROR
1015 18:05:28060 ::  CArea::LoadObject Property(2096618344) Load ERROR
1015 18:05:28060 ::  CArea::LoadObject Property(2096618344) Load ERROR
1015 18:05:28082 ::  CArea::LoadObject Property(2096618344) Load ERROR
1015 18:05:28082 ::  CArea::LoadObject Property(2096618344) Load ERROR
1015 18:05:28082 ::  CArea::LoadObject Property(2908943621) Load ERROR
1015 18:05:28082 ::  CArea::LoadObject Property(2908943621) Load ERROR
1015 18:05:28092 ::  CTerrain::LoadShadowTexture - ShadowTexture is Empty
1015 18:05:28092 ::  CTerrain::LoadShadowMap - metin2_map_dd\002004\shadowmap.raw OPEN ERROR
1015 18:05:28092 ::  CMapOutdoor::LoadTerrain(2, 4) LoadShadowMap ERROR
1015 18:05:28101 ::  CTerrain::LoadShadowTexture - ShadowTexture is Empty
1015 18:05:28101 ::  CTerrain::LoadShadowMap - metin2_map_dd\003004\shadowmap.raw OPEN ERROR
1015 18:05:28101 ::  CMapOutdoor::LoadTerrain(3, 4) LoadShadowMap ERROR
1015 18:05:28109 ::  CTerrain::LoadShadowTexture - ShadowTexture is Empty
1015 18:05:28109 ::  CTerrain::LoadShadowMap - metin2_map_dd\004004\shadowmap.raw OPEN ERROR
1015 18:05:28109 ::  CMapOutdoor::LoadTerrain(4, 4) LoadShadowMap ERROR
1015 18:05:34133 :: CMapOutdoor::Load - LoadMonsterAreaInfo ERROR
1015 18:05:50865 :: Cannot find item by 11975
1015 18:05:50865 :: Cannot find item by 11975
1015 18:05:50877 :: Cannot find item by 11976
1015 18:05:50877 :: Cannot find item by 11976
1015 18:05:50877 :: Cannot find item by 11977
1015 18:05:50877 :: Cannot find item by 11977
1015 18:05:50877 :: Cannot find item by 11978
1015 18:05:50877 :: Cannot find item by 11978
1015 18:05:08253 :: CMapOutdoor::Load - LoadMonsterAreaInfo ERROR
1015 18:05:09046 :: Cannot find item by 11975
1015 18:05:09046 :: Cannot find item by 11975
1015 18:05:09046 :: Cannot find item by 11976
1015 18:05:09046 :: Cannot find item by 11976
1015 18:05:09046 :: Cannot find item by 11977
1015 18:05:09046 :: Cannot find item by 11977
1015 18:05:09046 :: Cannot find item by 11978
1015 18:05:09046 :: Cannot find item by 11978
1015 18:05:09776 :: ResourceManager::GetResourcePointer: NOT SUPPORT FILE g:\(ÁÖ)Ŕ̸̹Ł\3d\õŔDZşąý»ç\õŔDZşąý»ç02.psd
1015 18:06:17127 :: granny_shared_vbs:
1015 18:06:17127 :: 	0: 40
1015 18:06:17128 :: 	1: 110
1015 18:06:17129 :: 	2: 36
1015 18:06:17135 :: 	3: 64
1015 18:06:17138 :: 	4: 84
1015 18:06:17139 :: 	5: 20
1015 18:06:17140 :: 	6: 1
1015 18:06:17140 :: 	7: 0
1015 18:06:17140 :: 	8: 1

 

 

 

???

 

 

EDIT!! : KOMPUTER 2GB RAM

PROCESOR AMD ATHLON 64 x2 dual core processor 5000+ 2.60 GHz

 

zamknac temat !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...