Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź Polskiego serwera plSro


God_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co do obrazka tego co dałem, to nie do wszystkich. tylko tych co się czepiają.

 

Ej kto gra na ruSro, kSro, vSro, cSro? czy ich wyzywacie że to są koreańczyczki? Ruseczki? Chińczyczki?

 

Polaczki, mówicie... temat jest o ludziach z _PL na końcu, ja też takich nie lubię [...]

 

Więc powiem na poważnie. widziałem temat żeby ktoś wreszcie stworzył pSro, to wam nie przeszkadzało, a plsro wam przeszkadza?

 

Jestem Patriotą mam w dupie co wy myślicie, kto będzie chciał grać, będzie grał.

 

Jesteście Polakami i tego nie zmienicie, więc mówiąc że to "polaczkowa" nazwa, szczerze wypieracie się swojego pochodzenia.

 

Więc nie pieprzcie tutaj że to polaczkowa nazwa bo to nie jest polaczkowa nazwa, wy jesteście polaczki, ja jestem polaczek, mój stary, wasz stary, wasze matki, wasze babcie, dziadkowie, synowie, córki, siostry, bracia, koledzy, znajomi itd.

 

WSZYSCY !!! WSZYSCY JESTEŚMY POLACZKAMI! I WY TEGO NIE ZMIENICIE!

 

Takich z _PL na końcu powinniście nazywać "noobami" "newbie" a poza tym _PL to nic złego że tak wam powiem, to znaczy że jest się z Polski, ale powiem że to jest i tak obciachowe.

 

Jeden głupi człowieczek powiedział "aaa to ten z _PL na końcu :D ale z niego polaczek" i potem jego kolega zaczął tak gadać, jeden napisał tak na forum o kimś, potem to się rozszerzyło i teraz gadacie od rzeczy!

 

Nawet ktoś kto nie zna się na np. Jaki build dla glaviera, jaki set, co to set. to od razu jest "polaczkiem"

 

 

PROSZĘ WAS PRZESTAŃCIE BO TO JEST CHOLERNIE GŁUPIE! =.='''

 

Dziękuję i mam nadzieje że tak więcej nie będzie....

Opublikowano

co do obrazka tego co dałem, to nie do wszystkich. tylko tych co się czepiają.

 

Ej kto gra na ruSro, kSro, vSro, cSro? czy ich wyzywacie że to są koreańczyczki? Ruseczki? Chińczyczki?

 

Polaczki, mówicie... temat jest o ludziach z _PL na końcu, ja też takich nie lubię [...]

 

Więc powiem na poważnie. widziałem temat żeby ktoś wreszcie stworzył pSro, to wam nie przeszkadzało, a plsro wam przeszkadza?

 

Jestem Patriotą mam w dupie co wy myślicie, kto będzie chciał grać, będzie grał.

 

Jesteście Polakami i tego nie zmienicie, więc mówiąc że to "polaczkowa" nazwa, szczerze wypieracie się swojego pochodzenia.

 

Więc nie pieprzcie tutaj że to polaczkowa nazwa bo to nie jest polaczkowa nazwa, wy jesteście polaczki, ja jestem polaczek, mój stary, wasz stary, wasze matki, wasze babcie, dziadkowie, synowie, córki, siostry, bracia, koledzy, znajomi itd.

 

WSZYSCY !!! WSZYSCY JESTEŚMY POLACZKAMI! I WY TEGO NIE ZMIENICIE!

 

Takich z _PL na końcu powinniście nazywać "noobami" "newbie" a poza tym _PL to nic złego że tak wam powiem, to znaczy że jest się z Polski, ale powiem że to jest i tak obciachowe.

 

Jeden głupi człowieczek powiedział "aaa to ten z _PL na końcu :D ale z niego polaczek" i potem jego kolega zaczął tak gadać, jeden napisał tak na forum o kimś, potem to się rozszerzyło i teraz gadacie od rzeczy!

 

Nawet ktoś kto nie zna się na np. Jaki build dla glaviera, jaki set, co to set. to od razu jest "polaczkiem"

 

 

PROSZĘ WAS PRZESTAŃCIE BO TO JEST CHOLERNIE GŁUPIE! =.='''

 

Dziękuję i mam nadzieje że tak więcej nie będzie....

Lol. Sam jesteś polaczek, nie obrażaj mnie ani mojej rodziny. Jestem POLAKIEM.

zbyt duża sygna

Opublikowano

Lol. Sam jesteś polaczek, nie obrażaj mnie ani mojej rodziny. Jestem POLAKIEM.

@UP

.... Poprostu jak To czytam To mi się śmiać chce z ciebie -.-

ale ok .....

Jak wam się nazwa nie podoba to dzisiaj po północy Zrobię ankietę :)

i zagłosujecie :) Tylko potem nie płaczcie że.... Głupia nazwa bo

sami taką wzieliście :)

@Lekamilo21

A jak CI się coś nie podoba

Radze przesłuchaj sobie jeden Klip :)

http://www.youtube.com/watch?v=jspZmQxfUjM&feature=related

Oświeci cię może :)

@AceBoy

Zamknij Temat do następnego Info jak możesz :)

Paradise : 110

SSGAME : 110

Ovilius : 0 Jak narazie :)

Opublikowano

Nie wiem co wam nie podoba się w tej nazwie Jak dla mnie Jak na Polski server jest dobra

Nie wiem co jest tak kompromitujące w tej nazwie ze większości ta nazwa się nie podoba??

Nie którzy piszą polaczki A wy za kogo się macie oceniając innych nie mając zielonego pojęcia Czy takie jak to nazywacie "polaczki" będą grać na tym serverze

 

Takie Pisanie jest oznaką Tchórzostwa Nie ma gorszego Czynu niż wstydzić się swojego Kraju i Polaków

Pijcie jak Polacy ale bądźcie równie dzielni jak oni.

 

Nick: BlackHeart

Server: LifeSro

Lvl: 76

Guild: FallenAngels

Bulid: Blader Fire Focre

Opublikowano

Boże no i co, że PLSro? Tu nie chodzi o nazwę tylko o serwer, więc z czym wy macie problem? No i dobrze, chociaż będzie wiadomo, że to Polski serwer, a o ilość graczy się nie martwcie, to co ma dać na start zwoła dużo osób.

Według mnie niech mod zamknie ten temat i otworzy, gdy już OBT.

Opublikowano

hmm... trochę mnie to zdziwiło :]

 

Delma, podobno jesteś w teamie LifeSro, albo mi się wydaję ;)

 

Jeżeli byście chcieli, możemy trzymać sztamę między naszymi serwami :)

 

A do reszty "Polaczków"

 

To nie forum dla was :D

 

Dziękuję że chociaż trochę osób nas zrozumiało :)

Opublikowano

Ja nie jestem w Teamie LifeSro, chociaż zacząłem dziś tam grę i po prostu jestem zwykłym graczem. ;)

No, God_ zobaczymy jak twój Team zrobi serwa czy lepiej od Life, czy gorzej. ;)

Powodzenia!

@EDIT

Jbc, chętnie zostanę testerem. :D

Opublikowano

@UP

No to mi się przesłyszało :P

 

No dzięki :) mam nadzieje że będzie tak samo albo nawet lepiej, ale jeżeli będzie gorzej nawet, to i tak będziemy się trzymać ;)

 

Dzięki wam wszystkim że we mnie (w nas) wierzycie.

 

Ale słuchajcie, co do tego, to nie mój team, a Thora :) powiem że ja wymyśliłem serwer (tzn. żeby zrobić) ale on tym się zajmuje :) wszystko co jest na serwerze to jego zasługa :)

 

Ja robię tylko grafikę, zajmuję się forum i w grze. ;)

 

 

Co do testera, możliwe że zrobimy jakąś rangę testera, ale to ode mnie nie zależy :)

 

pozdro

Opublikowano

@Topic

Wkońcu się wypowiem.

Strona - Hmm jest tak jak nasza pierwsza. Troszeczka mm. Słaba?

Server - Może wypali może nie .Ale nazwa troche odpycha naprawde

Jak chcecie utrzymać server na własnym dedyku? W Polsce w Domu mieszkalnym

Największy internet jaki można uzyskać to 50mb....

TIOiE.jpg

Opublikowano

a Więc Tak :

Co do Dedyka To ma takie parametry :)

Procesor Opteron DoDeka-Core

Prędkość 2 x 12 x 2,1 GHz

Pamięć RAM 48 GB

Dyski twarde 4.000 GB

Wybierz

 

Ale zastanawiam się nad innym lepszym Ten dydek kosztuje

2000zł

Sam wykładam Kase.. nie chce od nikogo bo potem będą płakać Ci którzy Dali kase

że ich okłamałem .... ;d nie potrzebuje czegoś takiego :)

Jak coś RObie to robie to sam :)

Paradise : 110

SSGAME : 110

Ovilius : 0 Jak narazie :)

Opublikowano

Megaa... super...

Jeden wielki syf

Co do Topicu to jeden wielki rozpierdol (wybaczcie za to słowo, ono pasuje tutaj idealnie)

ja mam tylko pytanie do Ace

 

Możesz wyrzucić ten temat, rozdać warny i zabronić na pisanie tematów tego typu?

Wbija tu użytkownik pisze chaotycznie, nawet głupiego zdania nie potrafi złożyć.

I na koniec dyskryminacja jest karalna a to jest forum publiczne.

 

Dziękuje i dobranoc wszystkim.

b577e893e102f.png

Opublikowano

Megaa... super...

Jeden wielki syf

Co do Topicu to jeden wielki rozpierdol (wybaczcie za to słowo, ono pasuje tutaj idealnie)

ja mam tylko pytanie do Ace

 

Możesz wyrzucić ten temat, rozdać warny i zabronić na pisanie tematów tego typu?

Wbija tu użytkownik pisze chaotycznie, nawet głupiego zdania nie potrafi złożyć.

I na koniec dyskryminacja jest karalna a to jest forum publiczne.

 

Dziękuje i dobranoc wszystkim.

@UP

Ścierwo :O ?

Wiesz co mówisz -,- ? heh...

Kurwa Znalazł się Precison.... PostMaker -.-

z ciebie taki PostMaker jak ze mnie ksiądz -,- ale ok .....

 

@EDIT

Chcesz kurwa To Ci podam Dane Dedyka Proszę Bardzo -,- :

 

Procesor AMD Opteron DoDeka-Core Procesor

Prędkość 2 x 12-rdzeniowy procesor o prędkości 2,1 GHz

Pamięć RAM 48 GB DDR3-ECC RAM

Powierzchnia dyskowa 3 x 2.000 GB RAID 5 sprzętowy (4.000 GB)

Transfer bez limitu Nielimitowany transfer danych o przepustowości 100 Mbit bez wymuszonej redukcji

Procesor AMD Opteron DoDeka-Core

Prędkość 2 x 12-rdzeniowy procesor o prędkości 2,1 GHz 2 x 12 x 2,1 GHz

Pamięć RAM 48 GB

Powierzchnia dyskowa Powierzchnia dyskowa 4.000 GB

RAID RAID 5 sprzętowy

Przepustowość Szybkie łącze internetowe 100 Mbit

Transfer bez limitu Nielimitowany transfer danych bez redukcji przepustowości

Paradise : 110

SSGAME : 110

Ovilius : 0 Jak narazie :)

Opublikowano

a Więc Tak :

Co do Dedyka To ma takie parametry :)

Procesor Opteron DoDeka-Core

Prędkość 2 x 12 x 2,1 GHz

Pamięć RAM 48 GB

Dyski twarde 4.000 GB

Wybierz

 

Ale zastanawiam się nad innym lepszym Ten dydek kosztuje

2000zł

Sam wykładam Kase.. nie chce od nikogo bo potem będą płakać Ci którzy Dali kase

że ich okłamałem .... ;d nie potrzebuje czegoś takiego :)

Jak coś RObie to robie to sam :)

Kolega wyżej chyba napisał wszystko co mógł napisać na twój temat i twoich kolegów. Żenujące.

@UP

Właśnie potwierdziła się teoria. Hahaha !

 

@up (znów)

Wszystko skopiowane, aż się powtarza. Hahaha!

zbyt duża sygna

Opublikowano

@PaRaDiSe3

 

Mam Twoje posty juz dawno za soba i nawet nie mam ochoty do nich wracac.

 

Pokazalez jak bardzo jestes kulturalny. W tym momencie koledzy mogą Ci pogratulować.

GM team składający się z takich osób jak właśnie Ty odpędzi graczy od serwera.

Na tą chwilkę pochwal sie "serwerem" na s-o nie tutaj "scierwo" ? co to znaczy -.-?

 

Close.

Ace otworzy jak będzie mieć chęć napisania :)

 

Przepraszam moda za otworzenie tematu.

b577e893e102f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...