Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nagłe spadki fps'ów z 90 do 20 i spowrotem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Cześć

 

Jeżeli już było to sorry, ale szukałem i nie znalazłem ;/ Bynajmniej mój problem polega na tym że od wersji 1.8 minecraft strasznie mi laguje tzn. nie tak tragicznie jak u niektórych ale jednak, na podstawowych teksturach grac się nie da, zainstalowałem texturki HD i wszystko śmiga po 90+ fpsów i było by pięknie gdyby nie jeden mankament a mianowicie nagły spadek z tych 90 do 40 lub 20 i powrót na 90 jest to gwałtowne i szybko się normuje ale jednak objawia się stop klatką i oczywiście denerwuje ;/ gram na fast + mgła chociaż normalnie tez działa i jest to samo ;/

 

Komputer mam owy

 

AMD Phenom x3 8450 triple-core 2,2 Ghz - wymiana pasty + czyszczenie kompa zaliczone (widziałem że niektórym to pomogło mi nie ;/)

 

4Gb Ramu 2x1 Patriota i 2gb GoodRam

 

Grafa GeForce 9600GT z pasywnym chłodzeniem - nie narzekam :D

 

No i oczywiście Windows 7 x32 zastanawiam się czy na 64 bitach nie będzie chodzić lepiej skoro procesor ma konstrukcje 64 bitową?

 

Dodam, że moja luba na laptopie również na wersji 1.8+ gra normalnie ma stabilne 30-40 fpsów i gra chodzi płynnie ;/ a laptop jest słabszy niż mój blaszak :D

 

Intel Core2Duo 1.66Ghz T5500

 

2Gb ramu

 

Grafa GeForce Go 7600

 

Jaka rada na te niestabilne fps'y?? Spalić kompa wiem ;] Zbieram żeby złożyć nowego ale czytając rożne tematy zauważyłem, że ludzie z dużo lepszymi blaszakami maja problemy z minecraftem od wersji 1.8 w gorę.

 

Z Góry Dzięki za każda radę ;]

 

Zaznaczę że Minecrafta mam oryginalnego ^^

Edytowane przez kai344
Opublikowano

Niestety nie poradzisz nic , tak to jest z Minecraftem ja też mam takie spadki,ale minecraft nie laguje. Możesz sćiągnąć OptiMine co doda Ci FPS.

1322316286-U391680.png

1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png

Massimiliano

Opublikowano (edytowane)

Też tak mam ale że ja mam fps'y które latają o tak od 90 do 180

 

I dodam tyle że na słabszym sprzęcie od twojego

 

1 GB Ramu

 

Procek 1,46 Ghz na Rdzeń (2-Rdzeniowy)

 

 

aa Na notebook'u z 2 razy lepszym co ten komp (Mój) fps'y od 0 do 20

 

I lagi że nie wiem a

 

1 GB ramu

 

Procek 1,66 Ghz na Rdzeń (4-Rdzeniowy)

 

Ale żeby nie było że to spam to spróbuj tak :

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Zrobisz serwer według tego poradnika fpy's powinny się podnieść do 150 co najmniej :)

Edytowane przez Allforyou
Opublikowano

@UP HAHAHHAHAH ! <lol2> No nie wiem poczytaj sobie jakieś tutki i bd wiedział że serwery podwyższają fpy's Więc jak nie wiesz to się nie wkręcaj !

 

spam

Opublikowano

@UP HAHAHHAHAH ! <lol2> No nie wiem poczytaj sobie jakieś tutki i bd wiedział że serwery podwyższają fpy's Więc jak nie wiesz to się nie wkręcaj !

Rozmawiaj z chamem na wieki wieków Amen. Widać , że jakimś forumowym laikiem jesteś. Jeżeli byś wiedział to jest dodatkowe obciążenie komputera , więc takie rady zachowaj dla siebie.

Co do tematu możesz ustawić jeszcze na Max FPS i grafikęna Fast.

1322316286-U391680.png

1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png

Massimiliano

Opublikowano (edytowane)

Hey Hey spokojnie :D spróbuję ;]

 

Zależy mi na płynnej grze dla własnej satysfakcji i zamierzałem coś nagrywać ale z takim stanem rzeczy to nie da rady :D

 

Co do servera możliwe i spróbuje sam, nie sam :D Ale moja luba będzie zadowolona ze stanu rzeczy że będzie mogła grać ze mną :D Ale zastanawia mnie czy 2 osoba nie obciąży mi kompa jeszcze bardziej :D

 

OptiMine tez spróbuje :D

 

Max Fps i Fast to podstawa :D ewentualnie do tego mgła ale ona nic nie daje ^^

 

chodzi mi żeby ustabilizować te fpsy chociażby na pozie 40-50 ale bez stop klatki :D

Edytowane przez kai344
Opublikowano

a Ja proponuje Ci ztyrac texturpack'a w rozdzielczosci x16 albo x8 :>

To powinno Ci doddac fps ^^

19 Sierpnia 2009 - Po raz pierwszy wszedłem na MPC szukając SpeedHack'a do metin2.

<3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...