Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Team Fortress 2] Aktywacja Konta Steam


GunzAlex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dzięki! Plusik leci do ciebie, naprawdę przydatne! Będę odwiedzał cały czas biggrin.gif Narazie mam Dark Mesjasza i Ghost Recon advance warfighter!

EJ ja jak wklejam cd-key do steam to pisze ze nieprawidłowy

co zrobic?

Opublikowano

Up Działało jedynie dark messiah czy jakos tak reszta nie dziala. chociaz mam pirackie call of juarez wzialem z tamtąd cd key i dziala :P

 

Poproszę o Like'a

Oczywiście, jeśli mój post Ci pomógł.

Albo Ci się spodobał. :P

Opublikowano

Hmm, nie działają już żadne kody.Znacie jakiś inny sposób?

Iść do sklepu i kupić grę, na której z tyłu opakowania ma być logo 'STEAMWORKS', lub pisać na dole małymi literami, że trzeba zaakceptować umowę użytkownika steam (SSA) itd... A jak nie to doładuj Steama, nie wiem czy tam też trzeba coś kupować, czy starczy tylko doładować...

Opublikowano

ej mi żaden klucz nie działa nawet jak można je kupić w steam co zrobić pomużcie

Żeby wpisać klucz do Steam, najpierw musisz mieć 'Steam Gift' (czyli klucz) lub kasę na Steamie...

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Lekko temat odkopany, jednak sam chciałbym swoje konto steam aktywować....

Wszystkie poradniki opierają się na tym sposobie z tą jedyną grą.

Ze stronki cd-action próbowałem WSZYSTKIE kody, żaden nie działa.

 

Ma ktoś sposób aby konto jednak aktywować? Irytujące jest to, że nie mogę przyjąć zaproszenia ze steam tylko muszę wchodzić na stronkę.

headerlogoc.png

Opublikowano

Darmowy klucz Red Orchestra, również aktywuje konto:

http://www.playpc.pl/ro

Wygląda na to, że skończyły im się klucze. Musiałem dostać jeden z ostatnich :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...