Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Legendy MPC


MPCshit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na pewno Aciek, Azerf, Pipr, hmm Kaka356, Wojtuś wcale nie odszedł jeszcze, do tego mogę dorzucić Pilarixa, Owneda i blondita. Stary mod Tibii Scavenger.

Co raz mniej udzielający się Wrotek, należy go też wymienić.

 

Muszę się zastanowić, kto tu był, a już ich nie ma ;<

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Na pewno Aciek, Azerf, Pipr, hmm Kaka356, Wojtuś wcale nie odszedł jeszcze, do tego mogę dorzucić Pilarixa, Owneda i blondita. Stary mod Tibii Scavenger.

Co raz mniej udzielający się Wrotek, należy go też wymienić.

 

Muszę się zastanowić, kto tu był, a już ich nie ma ;<

 

W końcu ktoś kto pamięta azerfa. Wiecie co się z nim dzieje ?:)

1317454587-U195480.png

Opublikowano

Mountains i Dudsonowa...

 

Dwie osoby ,które pomogły i pomagają temu forum najlepiej!

 

very_good_joke_3786.jpg

 

widac, ze zbyt krotko jestes na forum aby dostrzec reszte osob. Oni akurat sa elementem ukladanki, podtrzymuja jedynie to, co ktos musial zainicjować.

Opublikowano

Prawdziwe legendy to ludzie wymienieni przez Makina oraz ci których wymienili Szymek i IRokushou, reszta to plebs.

 

@Mustafar - to była beka, nie Szymek ?:D

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

mateq, szymek, meth0d, own3d, wojtasek

to było coś

 

jeszcze dużo ale nicków nie pamiętam

Tylko mi nie gęgaj, że to tylko wizerunek, bo ja kurwistrzale i bez niego mam szacunek.

Opublikowano

Mou,razor130, Lenart, x070x, meth0d i wszyscy o których zapomniałem B)

Wszyscy z nich to byli modzi metina/mineGówna???

 

@Azprime!

+1

 

@meth0d

Sam bym cie nazwał plebsem ,gdyby nie to że masz Global Moda...

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano
Wszyscy z nich to byli modzi metina/mineGówna???

 

Nie byłem modem metina, tylko cs'a :* Cała ta historia wychodzi właśnie z tamtego działu :

 

- Mateq - mod cs

- Owned - kid cs

- Szymek - mod cs

- Wojtasek - mod cs

 

Więc nie pisz głupot synu :) Denerwuje cię to, że ciebie nikt nie wspomina? Ja ciebie np. pamiętam doskonale.

 

@Top do Legend trzeba dodać jeszcze exmoda mikey, to był człowiek :) Zawsze mogłem na niego liczyć np. gdy miałem bana, bo to on mi je ściągał :)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Chyba nikt nie nadmienił starych adminów, czyli Młody, Seldek, Mike. Tych pamiętam najbardziej.

Nie można też zapomnieć i Own3dzie, Jackraymund.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...