Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieznane potwory] Bossy lochów 45,46,47,48,49,50 I potworki lochu 13.


piotrek3179

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lochy gildyjne:

Bossem lochu 45 jest oto ta/to przemiła pani :>

monster237.jpg

 

Bossem lochu 46 jest babcia czerwonego kapturka : )

monster238.jpg

 

Bossem lochu 47 jest Ponury kosiarz : D

monster239.jpg

 

Bossem Lochu 48 jest Bigaśna waszka ; )

monster240.jpg

 

Bossem Lochu 49 jest Ro-Bo-Cik ^^

monster241.jpg

 

Bossem Lochu 50 jest Przemiły Kelner ;)

monster242.jpg

 

 

Loch 13

 

"Licho Piekielne" 1/10

monster243.jpg

 

"Wróżek Henryk" 2/10

monster244.jpg

 

"Dymik Majciarz" 3/10

monster245.jpg

 

"Kołek Van Hellsing" 4/10

monster246.jpg

 

"KOmendant KOma" 5/10

monster247.jpg

 

"Podły Liczykrupa" 6/10

monster248.jpg

 

"Bernd das Marketeer" 7/10

monster249.jpg

 

"Wacław Podwykonawca" 8/10

monster250.jpg

 

""Motu z Podbijakiem" 9/10

monster251.jpg

 

"Włodzimierz Młotowładny" 10/10

monster252.jpg

 

 

By piotrek aka fuller :) Proszę o --

 

Dodałem pełne , oryginalne nazwy w 13 lochu.

Opublikowano

Nie gram w S&F, ale obrazki mi się podobają. ;)

 

+4u

 

Mój Fail. Dałem Ci dwa - w innych postach

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

@jugens22

skąd *

 

@Topic

No ładnie wyglądają potworki, zobaczymy jak wyjdzie to w praktyce :P I kiedy wprowadzą na Polskie S&F :P

 

@

Spoko ja wyrównałem :P

Opublikowano

fajne jest to ze z zartem dodane te najtrudniejsze bossy, teraz jestem w topowej gildi na s2 ale i tak powyzej 35 nie da rady bez samych 200 lv w gildi xD

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@up

 

Nie odświeżaj tematów, które są na górze... W szczególności, że nie minęły pełne 24h. :P

Jak bym się czepiał to byś dostał gratis 5% za ref o 14min za szybko...

Wpis do statusu ostrzeżeń ;)

 

Ps.: Nie odświeżaj tematów z takiego działu w tak krótkim czasie... Tu się nie tworzy 30 tematów dziennie by było trzeba codziennie ref'ać...

 

Mój błąd xD

 

Pw... ;d

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...