Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zwierzak.


MyManiek555

Jakie zwierze lepsze?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie zwierze lepsze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kup sobie Koto-Psa masz tam problem pfff :D

 

 

A tak na serio koty są fajniejsze fajnie się tulą i są miluśkie :)

Opublikowano

bierz psa, ale ze schroniska

ja mam sznaucera miniature i jest zajebisty wg. mały przyjaciel taki ; p

 

tuli sie spie z nim aportuje siada daje łapi itp , bierz psa koty tylko wracają do domu po jedzenie, one mają własne scieżki

pozatym mozesz miec uczulenia na kota ( bo u na kota uczulenie jest bardziej prawdopodobne)

 

 

 

 

JA MOWIE ŻEBYŚ WZIĄŁ PSA : )

Opublikowano

Z tym sie nie zgodze !! ja mam kota ( juz 5 rok) jest o wiele mądrzejszy od typowego kundla. Moj kot reaguje na imie, gdy krzykne pod blokiem leci jak rakieta jakby mial sie zabic. - Tak jak każdy przeciętny pies. To nie jest żaden wyczyn.

Spisz z psem huahau.... ile razy nasral ci do łóżka? Odpowiem ci okolo 6 x lata ile juz go masz. - Mam szczeniaka, który ma jakieś 3 miesiące. Kupsko wali tylko w tedy, jak nie może wytrzymać i nie ma go kto wypuścić, na dodatek robi to tylko w 1 miejscu.

Zebys wiedzial co moj kot odpierdalal jak pojechalem od ciotki gdy musialem go zostawic na 2 tygodnie, bo mialem remont .. Obudzilem sie z nim rano . A od niej do mnie jest z 6 km. - Bo ktoś go tam przywiózł? To jest niemożliwe żeby chciał, a co dopiero mógł cię znaleźć.

a i pies wyniesie cie dużo drożej. :)- Nope. Wystarczy resztki z obiadu i coś jeszcze, to nie powinno być drogie.

jeszcze 1 .. Koty sa owiele czystsze, od typowego zadbanego mrucza nic nie czuc. pies ma charakterystyczny zapach. :) - Wręcz przeciwnie, kot jak się wypróżni w domu, to wali niemiłosiernie :<

//Zakaz gifów-Dektored

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...