Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BestMC REAKTYWACJA ! DEDYK 20 slotów ! SRV ! WL-ON ! Zapraszamy !


Nikoos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

52942104889348742162.jpg

BestMinecraft zaprasza!

 

zna45j.gif Nazwa Serwera: BestMinecraft [sRV]

zna45j.gif IP: 89.231.6.11:25576

zna45j.gif Moby: ON

zna45j.gif White-List: OFF

zna45j.gif Zwierzaczki : ON

zna45j.gif Nether : ON

zna45j.gif Typ Serwera: Premium/No Premium

zna45j.gif Ilość Slotów: 20

zna45j.gif UpTime: 24/7

 

zna45j.gif Kontakt z HeadAdminem: gg: 6482964TabaczkaPL

zna45j.gif Rekrutacja Adminów: ON

 

1-128587-560x95-2-FF5519-FFFFFF.png

 

 

-------------------------------------------------------

 

Team Speak 3

 

 

zna45j.gif Nazwa Serwera: BestMC

zna45j.gif IP: rs41.teamspeak.pl:1300

zna45j.gif Typ Serwera: Team Speak 3

zna45j.gif Ilość Slotów: 30

 

b_560_95_1.png

 

Szukasz Kanału TeamSpeak3? Lubisz rozmawiać przez TeamSpeak? Zapraszamy na nasz server.

 

Wzór dodania do WL:

Wiek:

Nick:

Staż w minecraft:

Co wniesiesz na serwer:

 

Wszystkie osoby które wcześniej zostały wpisane do WL nadal tam są ! Pozdrawiamy !

Opublikowano

Uwaga. Umieszczanie linków do forum podczas publikacji serwera minecraft wiąże się z usunięciem całej treści tematu oraz wywaleniem go do kosza.

 

Autor kasuje link, nie wyrzucać do kosza!

Opublikowano

Wzór dodania do WL:

Wiek:15

Nick:Nexusek

Staż w minecraft: Rok

Co wniesiesz na serwer: nie wiem co wniose na serwer skoro nie wiem jaki on jest i nie wiem co zmienie bo nie wiem co jest tam do zmienienia ;P

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ej potrzebuje zeby mnie ktos tepnal na spawn poniewaz mam taki blad ze jak stanalem na lozku czyims to mnie wywalilo i nie moge wejsc teraz :/

Bardzo prosze o pomoc

na server pozniej wejde o ok 16.30-17 wiec prosze zeby mnie ktos tepnal w tym czasie z gory dzieki :]

Opublikowano

Wiek:15

 

Nick:lukasynoo

 

Staż w minecraft:1 rok

 

Co wniesiesz na serwer:Nie wiem .... ale napewno polubicie mnie nie jestem wulgarny... i potrafie sie dogadac

Opublikowano

Ej potrzebuje zeby mnie ktos tepnal na spawn poniewaz mam taki blad ze jak stanalem na lozku czyims to mnie wywalilo i nie moge wejsc teraz :/

Bardzo prosze o pomoc

na server pozniej wejde o ok 16.30-17 wiec prosze zeby mnie ktos tepnal w tym czasie z gory dzieki :]

 

Napisz do mnie na gg To ci pomogę.

 

GG : 6482964 - Możecie tutaj również pisać podanie do WL oczywiście do wzoru ! Szybciej przyjmę bądź nie !

 

Wszyscy co napisali prośbę o podanie do WL przyjęci możecie wchodzić na serwer.

 

Ps. Jeżeli ktoś ma problemy z wejściem na serwer , ponieważ już się tak dziś zdażyło , prosze o kontakt na gg.

Opublikowano

Wiek: 19

Nick: Piasek

Staż w minecraft: Rok

Co wniesiesz na serwer: Swoją osobę, kulturę i zawsze chetnie pomoge jesli serwer bedzie mial jakies problemy ze strony technicznej.

Opublikowano

Wiek: 19

Nick: Piasek

Staż w minecraft: Rok

Co wniesiesz na serwer: Swoją osobę, kulturę i zawsze chetnie pomoge jesli serwer bedzie mial jakies problemy ze strony technicznej.

 

Dodany. Z miłą niechęcią , ale OK.

 

Co to kolegi wyżej proszę kulturalnie.

Opublikowano

ja ciebie tez

Wiek:14

 

Nick:mario12pl

 

Staż w minecraft: od Aplhy 1.2.2

 

Co wniesiesz na serwer:duzo nowych i ciekawych budowli

 

Dodany dawny kumpel ;] Pzdr.

Opublikowano

Podanie wyżej rozpatrzone pozytywnie. Zapraszam do gry. Chwilowo serwer off max na godzinkę , ponieważ robimy nowe pluginy ! Pozdrawiam.

Opublikowano

Dodaj Puszmen12

Wiek 15

Co chcę wprowadzić na serwer: Chyba nic Bo chyba jest to wszystko co chcialem

Sorki ze nie mogę pisać l- bo mam klawiaturę zjechaną.

Mam nadzieje że mnie przyjmiecię

Staż Minecraft : 7miesięcy

Imię:Zbigniew

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

Dodaj Puszmen12

Wiek 15

Co chcę wprowadzić na serwer: Chyba nic Bo chyba jest to wszystko co chcialem

Sorki ze nie mogę pisać l- bo mam klawiaturę zjechaną.

Mam nadzieje że mnie przyjmiecię

Staż Minecraft : 7miesięcy

Imię:Zbigniew

 

Przyjęte , zapraszamy na serwer od 12.30 , ponieważ na razie mamy dziś dzień "ulepszenia" serwera ; )

Opublikowano

Wiek: 18

Nick: Vojtechus

Staż w minecraft: od początku bety (~grudzień 2010)

Co wniesiesz na serwer: Z sobą? Kulturę i chęć pomocy :]

hjln299024443d.gifPiszę poprawnie po polsku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...