Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Diss]ooGRANDERoo i Palcześ18 Vs Bojler i żyrandol


ooGRANDERoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

głos na palczes18 i GRANDER

 

a ty kurwa Kerq jak nie widzisz ze kradną wersy to jesteś chyba ślepy na umyśle

idz laske im opierdol zamiast się podlizywać a ryja sam zamknij

Pomogłem Daj +

Opublikowano

Po pierwsze dzieciak nie znasz tej sceny i nie wiesz z kim gadasz - pomagasz kolegą lizodupie , idź w metina graj ; )

Po drugie dawaj dowody , że kradną wersy - Daj mi choć jeden dowód ; ]

 

Oni od pierwszego starcia potrafili pokazać na co ich stać a takie dzieci jak Ty chcą to zepsuć dlatego ja zaprzestałem walk na tym forum .

I parkour pomyśl co gadasz bo Ciebie można jednym wersem zmiażdżyć .

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

po pierwsze dzieciak cie zrobił i nie miał odwagi zabić najwidoczniej

to że zaprzestałeś tu walk gówno mie to obchodzi

a dupe to ty liżesz im , dowód dał palcześ ale żeby go dostrzec trzeba sie nauczyć czytać

zmiażdzył byś mie jednym wersem weż mie kurwa nie zrozmieszaj bo pękam tymi swoimi auto disami byś się automatycznie wysłał na tamten świat

więc jak miałeś odejśc to wypierdalaj nikt cie tu nie trzyma .

Pomogłem Daj +

Opublikowano

Twoje multikonta chłopie to dopiero śmiech w biały dzień ; ) a teraz wybacz usunę się na bok bo jak to powiedziałeś nikt mnie tutaj nie trzyma ;) Odpuszczę Ci bo takiego pierdolniętego idioty jeszcze nigdy na oczy nie widziałem . Peace.

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

"Odpuszczę Ci bo takiego pierdolniętego idioty jeszcze nigdy na oczy nie widziałem"

 

widać rzadko patrzysz w lustro ;)

Ps.Multi konto to ty masz tylko nie rozkminiłem który to ty bojler czy żyrandol ?

Pomogłem Daj +

Opublikowano

to już zaczyna być nudne. Zamknijcie pizdy, oceniajcie dissy nie zawodnikow !

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

po pierwsze to czytać i pisać się trzeba nauczyć żeby doddawac komęty panie up "Palczusia" ?

po drugie śmierdzisz chujem ale nie martw się wywietrzeje ;)

Pomogłem Daj +

Opublikowano

po pierwsze to czytać i pisać się trzeba nauczyć żeby doddawac komęty panie up "Palczusia" ?

po drugie śmierdzisz chujem ale nie martw się wywietrzeje ;)

 

 

"komęty" kurwa bo jebne, kolejny poliglota się znalazł ; D

Parkour391 aka Grander chyba nie rozumie że NIE SŁUCHAŁEM SITKA.

 

Wysuwając wnioski mam rozumieć że jak ktoś kurwa użył 10 lat temu słowa "dupa" w dissie to ja już go nie mogę użyć? Pierdolnięte dzieci metina...

Gdyby tak było każdy by się tak sapał jak wy, wasze multikonta i wasi koledzy ;] Pozdro mandara o tobie też nie zapomniałem, przypomnij sobie jak zajebałeś bodajże 6 wersów z dissu płomienia81 na tede.

Jak nie pamiętasz to chętnie wkleję ten temat gdzie to zrobiłeś ; ]

 

Pozdro dla prawdziwych, jebać hejterów.

newlogo.jpg
Opublikowano

Głos na Bojler & Żyrandol.

 

A ty mandara nie powinieneś się czepiać tak jak pan Żyrandol mówi ; ] Wiesz chyba dlaczego nie? ; >

 

A jeżeli nie to proszę:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/415850-dissmandara-vs-kto-pierwszy/

 

 

I kto tu kurwa zżyna... pajace.

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano

Ludzie uczestniczący w flamewarze zostali "nagrodzeni" Każdy kolejny post który nie będzie bezpośrednio wiązał się z głosowaniem - warn.

Głos na bojler i żyrandol.

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...