Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Diss]ooGRANDERoo i Palcześ18 Vs Bojler i żyrandol


ooGRANDERoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający:ooGRANDERoo i Palcześ18

Wyzwany: Bojler i Żyrandol

Zakończenie: 3dni

Tematyka:obojętna

Kategoria: Diss

chadal.png

Mam się dobrze chłopaku, chcesz pogadać o pudle? Jestem taki jak ty - pięciogwiazdkowy skurwiel.

 

Opublikowano

ooGRANDERoo

 

Bojler i żyrandol dwaj pojebani leszcze

Sygnatury zjebane , avatary nie lepsze

Zamiast pisać dissy , Zróbcie program gotuj z bojlerem

A ten drugi kucharzyna będzie twoim pomagierm

Nie będziecie oceniani na , MPC Forum

Będzie oceniać was Gesler , Kurwa waszego pokroju

Wy jesteście kurwa MC , Podłoge wycieram wami

Wypierdalać z forum , z takimi tekstami.

GRANDER wraz z palcześem , tworzą skład bardzo dobry

My piszemy dla zabawy traktujemy to jak Hobby

Wy nic skleić nie umiecie ,gubicie się w rymach

Czy nie boli was dupa po , sesji kilkokrotnych dymań

Czujecie sie jeszcze na siłach żeby nam odpisać

No i po tych słowach , znów zapadła cisza

Wojna z nami ? Gratuluje odwagi a głupoty współczuje

Szkoda że za tą głupote nikt was tu nie zbanuje

Bojler i żyrandol ? ja Gaśnicą zostanę

Będe gasił raz za razem waszą zjebaną pare

Chcieliście zacząć pierwsi żeby szybciej skończyć

A skończycie na dnie bo ten diss was pogrąży

Bojler zrobisz taką furore że aż żal dupe ściska

Jedynie co możesz zrobić , wziąść pałe do pyska

Z waszych wielkich słów ,nakręcimy dziś komedie

Wy nie musicie nic grać ,zawsze pierdolicie brednie

To jest koniec MWŻ-Miejskiej wiary żebraków

Teraz żyrandol milcz , dobrze radze ci ciemniaku

Jesteś inny od bojlera , orginalnie jebnięty

Wy nie macie na mnie nic a ja mam argumęty

Nie możecie ich podważać a więc z nami nie wygracie

Moge iść o zakład że już macie pełne gacie

 

 

Palczes18

 

Przykro mi stwierdzić, ale trzeba

Ten diss przypomina kawałek suchego chleba

Niby da się zjeść, ale czegoś brakuje

To samo w Waszych tekstach, co w oczy kuje

Mam wielką nadzieję, że tego nie usłyszę

Więc odstawcie mikrofon, poprawcie to w zeszycie

Prosty pocisk, niczym z podstawówki

Zero w nim logiki, niczym od przeciętnej główki

Jeszcze raz proszę, kur.wa ostatni raz

Dajcie coś dobrego, a nie je.bany szajs.

"Bojler i Żyrandol dwaj pedały,jeden duży drugi mały,

Żyrandol i Bojler dwaj pedały na mpc forum dupy dały"

Kur.wa strzał w potylice bękarcie pierdo.lony

Bojler przyszedł na świat kur.wa kogo to był pomysł

Masz wczówkę geju, myślisz, że dajesz radę

Odjebie Cię ty kurwo, upozoruję wypadek

Żyrandol nie świruj, ty łykaczu kefirów

Pier.dolony lamusie z orientacją jak Piróg

Wyprawimy Wam z Granderem liryczny pogrzeb,

Wszyscy wiedzą,że robimy to bardzo dobrze

Tu teraz teraz tu na tym bicie

Palcześ i Grander zniszczą Wam całe życie

Nie wiem skąd macie teksty, ale wiecie co ludzie mówią

Na MPC chodzą ploty, że Żyrandol jest kur.wą

Ja wbijam ch.uj w to, nawet nie macie startu

Wasze teksty miałem takie na pierwszym dissie

Wasz gniot, kłamstwa, bluzgi, nic więcej

Jak się kur.wami urodziliście to kanarkami nie zdechniecie

To co mówiłem wcześniej niczemu nie zaprzeczycie

Wasze życie wielki auto-diss rapowej kaleki

Pończocha na głowie pożyczona od matki

Co będzie następne?Błyszczyk czy podpaski,

Dość łaski suki, to ostatnia z linijek

Zmieńcie te je.bane teksty i tyle.

chadal.png

Mam się dobrze chłopaku, chcesz pogadać o pudle? Jestem taki jak ty - pięciogwiazdkowy skurwiel.

 

Opublikowano

Sorry, jesteście za mocni, nie mamy szans, poddajemy się...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chyba was pojebało do reszty ; D

Jutro wstawimy swoje wersy, i wierzcie mi te dwie "kucharzyny" zrobią wam z dupy jesień średniowiecza.

 

 

Pjona.

 

 

 

Ps: Palcześ, dla ciebie kozaczku, wymyśliłem coś specjalnego. Dzwoń już do psychologa bo nie wiem czy to wytrzymasz.

newlogo.jpg
Opublikowano

Pacześ - palcówo ; D Chyba Cię za dużo psinka posuwała .

 

Wstawimy jutro ; ) Bo wiesz my na karku mamy ważniejsze sprawy niż odpisywanie na cienizny ; )

 

 

 

 

Gracie w stylu , który jest znany frajerom

Dzięki takim zerom - my jesteśmy ponad sceną

Moje wersy Hieną, Ja u stóp wielkich wzgórz

W Twoją mordę - nóż, Na swych plecach czujesz chłód

Czysty wzwód , brak Ci Grander orientacji

Twoim postulatem była czynna próba kastracji

Mocny zabieg , cała klika w waszą stronę

Wlewam w obieg wersy, ważące ponad tonę

W trafną porę, antidotum na sytuację w kraju

Dzisiaj ostrym tekstem, wysysam Twe 20 gramów.

Na wyczerpaniu, Twoje zaległe ambicje

W magazynku Ja posiadam tylko ostre amunicje

Durna pało nie dorastasz mi do kostek

MWŻ dziś zabawia się - waszym kurwa kosztem

Leżeć na glebie ! Nie próbujcie się podnosić

Z waszych mord została szara wilgoć nocy

canstock0374169.png
Opublikowano

"cienizny" sam do siebie nie będziesz pisał więc smiało wrzucaj ;)

 

Ps: nie pisze się "dwie kucharzyny" tylko dwaj jak już coś no chyba że pedałami jesteście

chadal.png

Mam się dobrze chłopaku, chcesz pogadać o pudle? Jestem taki jak ty - pięciogwiazdkowy skurwiel.

 

Opublikowano

Masz jaja to wpadaj tutaj mnie odje.bać

Ale gadać, że strzelasz co innego niż strzelać

Jebać to ziomek, czekam na stówę

Lecz jedyne co możesz strzelić to sobie palcówę

Gejozo nie możesz znieść, że mówię o was prawdę

Rudy kutas kolegi zapycha twoją gardę.

Czekamy kure wki <_<

Opublikowano

Ej palcześ dziwko, tak na ciebie mówią na twych blokach

w naszych żyłach płynie rap, czystszy niż jakakolwiek koka.

Koniec wersów na pokaz, nie masz talentu do pisania

naszą sztuką jest rap, twoją jest chyba sztuka obciągania.

Na nic twe starania, idziesz kurwo drogą bez powrotu

tymi panczami, ściągam na ciebie całą masę kłopotów.

Jesteś w amoku, twe zęby wypadły tak jak z drzewa liście.

masz wytatuowane nasze wersy, na swojej przeoranej piździe.

Mówisz o nas prawdę? weź bo zaraz ze śmiechu pęknę

W tych wersach wyczuwasz ból, jakbyś kurwa miał stulejkę.

Twoja ekipa? stado pedałów, moja nie może opędzić się od kobiet

w tym dissie świecisz mądrością, jak u Mroza miliony monet.

Palcześ i Grander, gdy sami w pokoju, słychać tylko jęki i piski

zabawiacie się sobą, tak jak wikary ministranta w zakrystii.

Poziom waszych wersów jest niski, MWŻ waszym panem

Do majka podchodzi Bojler, którym dokończy waszą zagładę.

 

 

Okej, to tyle ode mnie, bojler wstawi swoje wersy później.

 

Ale wiedz palcześ że z twoją osoba jeszcze nie skończyłem, niedługo możesz spodziewać się kolejnego pojedynku.

 

 

I taki mały Ps do tego znawcy Języka polskiego: Naucz się odmieniać, a potem się wymądrzaj. "Dwaj kucharzyny" ja pierdole... może w twojej krainie tak się mówi, ale w Polsce to nie przejdzie...

 

A i jeszcze jedno: grander twoje "argumęty" są dla nas za słabe ; )

 

 

Essa.!

newlogo.jpg
Opublikowano

Dwaj kucharze jak coś baranie :)

 

Ps:ten diss taki kurwa świetny że kelner z reklamy Mc donalda by cie zdisował

chadal.png

Mam się dobrze chłopaku, chcesz pogadać o pudle? Jestem taki jak ty - pięciogwiazdkowy skurwiel.

 

Opublikowano

Głosujcie panienki ; ]

 

Widać lubicie sobie plusy wstawiać ;) Powiem tak nie macie ogaru , jesteście tylko zwykłym jakże nadzwyczaj biednym intelektualnie marginesem społecznym .

 

Nic nie warte dzieci nie nauczone kultury wobec innych . Rozpoczynacie flame-wary nie wiem ja jaki chuj , wy tępe ciecie .

canstock0374169.png
Opublikowano

Hmmm,a na jakiej zasadzie osądzasz nas,że jesteśmy marginesem społecznym?:D Jakieś argumenty?:>.Żeby dissować argumenty trzeba miec;p

 

Eh,kur wa takie kozaki jak posta potraficie edytować????....

Wczoraj piz dusiu Bojlerze napisałeś na nas"pocik(słaby:D).A dzisiaj do niego tekst edytowałeś i myślisz,że swiecisz?:)

Opublikowano

Nic dodać nic ująć - Bojler & Żyrandol .

Panowie zaczepni widzę ale spoko ! MWŻ już pierwszych hejtów ; D

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

A tak wgl.lamusie to tekst ukradłeś Sitkowi...10 linijka w Twoim tekście,SS: http://imageshack.us/photo/my-images/810/beztytuu2wr.png/

Czekamy jeszcze na drugiego idiotę:D

PS: Jeśli słabo widać,można przybliżyć. <_<

 

No kurwa, słowo w słowo zerżnięte nie ma chuja we wsi...

 

Użyłem słowa stulejkę i co z tego? bo ktoś już je użył w tekście to i ja nie mogę? Koleś weź się już nie poniżaj.

 

Nie słucham sitka więc nie wiem jakie ma teksty. To nawet podobnie nie brzmi ; D Lornetkę- Stulejkę i tam mowa coś o hejterach ściągających to z bólem, nic kurwa nie ma o śmiechu, pękaniu ani kurwa o żadnych debilach nie rozumiejących tekstu (czyt. o was).

 

 

A kolejny PS do nauczyciela języka polskiego: "Dwie kucharzyny" a "Dwaj kucharze" to różnica kurwa nie? Napisałeś na nas że jesteśmy marnymi kucharzynami i nic więcej. Na mężczyznę gdy próbuje coś ugotować a mu nie wychodzi mówi się "kucharzyna" dwie takie osoby to "dwie kucharzyny"... Kurwa jak dziecku z podstawówki.

 

 

Pozdro dla prawdziwych.

newlogo.jpg
Opublikowano

Porażka ;) kurwy wersy kradną i jeszcze mają pretęsje że im to wypomiał ja pierdole no Gz ;d nie ma co

ironmane.png

 

1293724352-U124874.png

Robię sygnatury zlecenia PW

Opublikowano

Sorry Mandara ale tutaj nikt nie kopiował żadnych tekstów . Z tego co zauważyłem to Ty i ten drugi próbujecie wkurwiać ludzi ;) Dam Ci radę - zamknij pysk i siedź już cicho bo Twoje zbędne komentarze robią się dosłownie nudne.

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...