Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zarabiać na 70Lv ? Metin2PL !


trialend

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo elo .

 

Piszę ten post , ponieważ chciałbym się was zapytać .. Jak zarabiać na PL'u . :) Oczywiście bez hacków ^^

 

A więc coś o eq postaci serverze itp. 

Postac : Wojownik
Profka : Body
Skille : [ Aura-M4 ] , [ Berek-M6 ] , [ Wir-M6 ] , [ 3stronne-M6 ] , Reszta w szarże 
Lv : 70
Server : servandes ( Metin2.PL )

EQ: 
- boga +9 Kd uchylki +4 i defa +3
- FMS +9 5bonów 24sr kd Śmierci +3 i woja +3
- Lwia tarcza +9 ( na 61lv )
- ebo +9
- Zelak +9
- Buty i branza 1,5k pż
- Naszyjnik 8na omdlenie & buty 8na mdlenie
- Yangi : 2kk 

 

 

a więc jak moge zarabiać yangi ? chodzic w eq na omdlenie czy pz ? prosze o pomoc :) PR0SZE o SPrAWDZoNE ODPOWIeDZI !!

 

 

Daje + i 5 za pomomc :D pzd.

1355504898-U363840.png

Opublikowano

spróbuj narazie w butach i branży mieć po 1.5k pz i w naszyjniku 8 omdlenie , bardzo pomocny bon w expieniu , a do zarobku bym wybrał drop w v2 , przy dobrym szczęściu dropnie Ci np jakiś item 8% truta czy tam 2k pż . Ja tak zarabiałem na pare h expa wypadał taki jeden naszyjnik i pare np 1.5k pż , to był naprawdę dobry exp .

Ja zbierać tylko + i dziękować za te + !

Opublikowano

Ulepszanie w DT, Drop Kamyczków na Metkach Morderstwa, Dropek do m1/m2.

 

Przydatny Poradnik

http://www.mpcforum.pl/topic/426986-tut-jak-zarabiac-na-pl-22-sposoby/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...