Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Paradise Island [1.8.1] [Survival/RPG] [NO-WL] [24/7]


iDarecki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Rejestracja już działa.

Był to bardzo poważny problem, lecz został rozwiązany.

 

Dla rozwiania wątpliwości:

Na serwerze nie ma cuboidów, aczkolwiek można założyć miasto.

Oczywiście nie za darmo, potrzebne jest 250 piekielnych monet.

Pieniądze można zdobyć w fortecach lub wykonując questy (Questy nie są jeszcze wprowadzone)

Aktualnie istnieje jedna forteca, widać ją ze spawna, są to ruiny ze smooth bricka.

Po wejściu klikamy prawym na żelazny blok i zaczynamy zabawe.

Aby wyjść z fortecy wpisujemy ./tc leave

Pod komendą ./tc znajduje się pomoc odnośnie fortec

 

Miasto zakładamy komendą ./town new nazwa_miasta

Komendę tę powinno się wpisywać stojąc w miejscu przygotowanym pod miasto.

Nie może być to teren w okolicy innego miasta.

pod komendą ./town ? znajduje się pomoc odnośnie całego pluginu TownyAdvanced

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

Rejestracja działa,

wystarczy wpisać ./rej <haslo> <nacja>

Nie ma z tym problemów

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

@Refresh

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

@Refresh

Jest już gotowa jedna forteca, wejście jest w wiosce przy spawnie

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

Naprawione

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

@refresh

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

Wieczorkiem był jakiś crash.

Jak mniemam to pewnie konflikt między pluginem TownyAdvanced a TempleCraft.

Już wszystko działa.

Zapraszam

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

Problem tkwi w samym pluginie TempleCraft.

Problem został prowizorycznie rozwiązany. Za około tydzień zostanie wydana nowa wersja tego pluginu, sądzę, że znajdzie się w niej łatka dla tego buga.

Serwer ON

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

W nocy byl reset mapy, reset pluginow... sadze, ze crashe juz ustaly

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...