Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co jeszcze kupić ? Ile doexpić ?


creative7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! Mam zamiar sprzedać konto i chciałbym się dowiedzieć co jeszcze dokupić żeby je ktoś w ogóle kupił ?

Mam:


  •  
  • Goliath Diminisher i wszystkie designy z handlu.
  • 7 Irków (ósmego jutro kupuję)
  • 33 LF3
  • 1 LF4
  • 22 BO2
  • 29 G3N-7900 (z Pirate Bootów tyle)
  • Wyrzutnia Hellstorm 2
  • Robot naprawiający 4
  • Turbo rakietowe
  • SMB
  • Slot CPU4
  • CPU do wyrzutni
  • CPU rakietowy
  • Autonaprawa
  • CPU stabilna osłona
  • CPU naprawiający drony
  • CPU auto-rakiety
  • CPU amunicyjne
  • Ulepszone CPU skoków
  • CPU radar
  • CPU do namierzania
  • Powiększenie ładowni
  • Powiększenie składu amunicji
  • P.E.T 7 lvl
  • 24PP
  • 2 hale
  • 87 precyzji
  • Skylab nawet, nawet
  • 16 lvl
  • Szef major
     

Proszę o sugestie czego jeszcze potrzeba.

www.pomyslowi24.pl
Opublikowano

Nie rozpisuje tego tak , wystarczy napisać posiadam wszytkie potrzebne dodatki.

 

Możesz przed sprzedaniem zrobić komplet wrotek , ja tak zrobiłem. Konto jest nawet nawet , tylko opisz ten skylab bardziej. Pasuje nawalić jeszcze PP i polepsz seprom o przynjamniej 1 lvl

Opublikowano

Nie rozpisuje tego tak , wystarczy napisać posiadam wszytkie potrzebne dodatki

Gdybym wiedział że posiadam wszystkie potrzebne dodatki to bym tego pytania nie zadawał...

 

Konto z trójkącikiem. Beta na bazie i prawie alfa w kociołku. Skylab: kolektory i moduły na full, 2 rafinerie 18 a promerium 14 no i seprom na 11 lvl'u.

A no i na koncie jest 2 mln ammo w tym 455k białka, 442k zielonej i 820k x2.

www.pomyslowi24.pl
Opublikowano

Przede wszystkim semprom buduj. tego zawsze brakuje. Urke na klucze poskładasz apisa plus lf4 kompletuj bo bez tego już zaczyna być ciężko :/

Opublikowano

up nie jest to ważne a twój post to tylko spam... a co do creative nic ci kolego nie pozostaje tylko latać na statki robić wrota zbierać skrzynki i walczyć o top 1

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Na razie dzięki za sugestie. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś to proszę o pisanie. Wszyscy którzy napisali coś pożytecznego mają +.

www.pomyslowi24.pl
Opublikowano

up nie jest to ważne a twój post to tylko spam... a co do creative nic ci kolego nie pozostaje tylko latać na statki robić wrota zbierać skrzynki i walczyć o top 1

 

Dobra jak chcesz ale moim zdaniem jest ważne. I dla mnie to zawsze będzie ważne.

Opublikowano

Teraz ważny jest apis. Jesli sprzedajesz na allegro , nie zapomnij dopisac tego w tytule. Napewno sprzeda sie bardzo szybko. Pare LF4 także nie zaszkodzi , polecam jeszcze komplet wrot z pecikiem zrobic.

Opublikowano

Nie chcę zakładać nowego tematu więc piszę tutaj ile gdzieś kosztuje moje konto?

 

 

Golec 8 irkow I 1 APIs Wszystkie designy za 250 tys uri.

4 LF4

Pet 12 (niedlugo 15) lvl

32PP

3 hale

18 lvl (900 mln pd )

Szef major

Ponad 2 mln ammo

Wszystkie najpotrzebniejsze dodatki

Opublikowano

creative w celu takim iż nazbierasz części na apisa kilka lf4 zbierzesz.... z 1 lf4 porywu nie ma..

 

Oj tam części, może od razu się cały APIS trafi :P

Trochę bociłem na niego, wszystko z nocnego bocenia szło na kluczyki :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...