Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NewFreeeMC ! ! ! [REAKTYWACJA] [FREEBUILD] [NO-WL] [NO NOOB] [NO-HAMACHI] !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam !!!!!

 

To jest druga i ostatnia "reaktywacja" serwera NewFreeMC !!!

 

Na serwer została dodana mapa z działkami.

 

Większe Ogarnięcie i wgl !! :)

 

A więc co będe zanudzał??

Do rzeczy !!

 

IP: 88.156.120.240

Sloty: 15 (jak będzie dochodzić do full dam więcej.)

Prawie 24/7 !

RAM: Na serwer 2GB

Internet: 24Mb/s

 

No, a teraz już wbijaj !!!!!!!!!!

nie daje screenów, wejdź na serwer i sam zobacz.

 

Aha ! i nie tolerujemy na serwerze tego: "ale ten serwer do dupy, ide nara" powiem tylko jedno WYPIER****J !

 

:)

 

 

 

A ! i o pluginach też nie będę pisał :) Jobs, WorldGuard, WorldEdit, LWC itp są :) rzecz jasna.

Edytowane przez FiVeMinecraft

76961773.png

mca.png

Opublikowano (edytowane)

Admin nie umie dac dzialek oraz cuba na miasto w ogole nie ogarnia 1/10 nie polecam!

@edit

kur.. i poco mi psujecie reputacje jak ja zbieram minusy? Nie rozumiem takich ludzi...:x

Edytowane przez demkam1

Daj Mi - To Nie Boli

A Mnie Ratuje!

-----------------------------------------------------------

Opublikowano (edytowane)

hehe, kolego smieszny jesteś:) , bo ty nie grasz i odradzasz innym ?????

 

zapytajcie się innych graczy czy nie ogarniam i dzialek nie umiem dawać, tylko taki ciul jak kolega @Up umie tak powiedzieć.....

 

 

 

 

Survival Island, wszystko już jest ok ;)

Edytowane przez FiVeMinecraft

76961773.png

mca.png

Opublikowano (edytowane)

@edit

zbanowal mnie z nic, NIE POLECAM!

 

NIE POTRAFISZ CUBA DAC!

 

 

/region define nazwacuba nick

 

poje** ...

Edytowane przez tsdek

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

ehh, następny koleś.... cuba nie potrafie dać ?? aha :) to ciekawe ze wszyscy gracze maja dzialki :) .... po 1. zbanowałem cie za to że niszczyłeś hotel, i nie dało ci sie odebrać "władzy nad miastem"

wejdź na innym nicku ...

76961773.png

mca.png

Opublikowano

dales mi ownera nad hotelem, w cubie mialem OWNERA!

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano (edytowane)

haha ja .... kolego FiVeMinecraft jakos nie sadze....

nie dales mi dzialki oraz kolega wyzej^^

no nie wiem kto tu jest ..... dla ciebie za obraze by sie nalezal warn ale ja tu nie jestem modem....

I po 2 szanuj cenzure...

@edit

No i zapewne wlasciciel tematu lub ktos z graczy durnych ze tak sie wyraze dal mi +.....

Edytowane przez demkam1

Daj Mi - To Nie Boli

A Mnie Ratuje!

-----------------------------------------------------------

×
×
  • Dodaj nową pozycję...