Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Propozycja] Odtworzenie naszego DO Under Ground MPC !


ЯevoX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Wpadliśmy na pomysł z benqiem , aby odtworzyć nasze DO underground MPC !

 

Dlaczego ? Dlatego iż pragniemy aby choć jeden dział nie roił się od spamu , głupich pytań i problemów. W tym dziale nie będzie można przedstawiać swoich problemów , będzie można tam wstawiać tylko i wyłącznie bugi i Tutoriale z wyższej klasy. Do do underground nie może należeć byle kto. Obowiąkiem DO undergroundowicza , jest (jesli znajdzie) wstawianie Buga Najpierw na DO under Ground. Pozniej zarządca Under Ground'u zdecyduje , czy wstawić go na normlane Forum. Nie chodzi nam o to , żeby normlany user nie miał dostępu do działu czy tutoriali. Jak najbardziej cały czas będzie miał w zwykłym dziale. Pragniemy także , aby supprot DO nie miał wstępu na nasz Under Ground , dzięki czemu nasze bugi będą żyły w spokoju. Do do under ground nie będą przyjmowane byle jakie osoby , ponieważ nie wiemy tak naprawde czy to normlany user botujący czy support.

 

Dlatego też pragniemy , aby w naszym DO Under Ground MPC znajdowali się :

 

- Xaforib

- Angel Grunwik

- Benqq

- Piotreks34

- Mar.Quake

- Maxxik

- Mega sut

- Madry12

 

Jest to luźna propozycja , pare nickow jeszcze pominąłem(za co przepraszam). Prosze was o opinie na ten temat , i obiecuje że nie zawiodę.

Opublikowano (edytowane)

napisz tam bo to tam powinien znajdować się ten temat tutaj nie ma co bo że tak powiem użytkownicy nie maja za dużo do powiedzenia w tym dziale a jest to sugestia dotycząca forum

 

 

@edit

 

wiadome że każdy będzie na tak.. więc zrób to w sugestiach

Edytowane przez Maxikk
Opublikowano

Nie, bo mnie nie ma :<

 

A tak na serio, znowu będą tuty "Jak dojść do klanu", "Jak kupić laser" etc.

 

Jak chcesz UnderGround idź się zakop.

 

 

Z takimi propozycjami do "Propozycje"

 

- Xaforib Co On zrobił?

- Angel Grunwik Ok

- Benqq Only Spam

- Piotreks34 Nup

- Mar.Quake Średnio OK

- Maxxik Nup

- Mega sut Nup

- Madry12 Z Grunwikiem najlepszy kandydat.

 

Lepszej ekipy znaleźć nie potraficie?

 

 

 

P.S. Uważasz, że NoobKiller metin i reszta dobrych MPC'owiczów to "byle kto"?

Opublikowano

up odezwałeś się powiedz mi co ty zrobiłeś? byłeś kid modem o.O i go straciłeś nupie :)

Opublikowano

 

 

up odezwałeś się powiedz mi co ty zrobiłeś? byłeś kid modem o.O i go straciłeś nupie :)

 

[DarkOrbit] Tworzymy swojego SkyLab Tool'a

To jest ukryta treść, proszę

 

[DarkOrbit] Vallhalla Exim - Tutorial

To jest ukryta treść, proszę

 

[DarkOrbit] BioBot - Tutorial

To jest ukryta treść, proszę

 

[DarkOrbit] Pionowy nick - Tutorial

To jest ukryta treść, proszę

 

[DarkOrbit] Jak znaleźć SID i serwer ID

To jest ukryta treść, proszę

 

[DarkOrbit] NPC InfoTool - Tutorial

To jest ukryta treść, proszę

 

[Darkorbit] Zerowanie czasu specjalnych umiejętności.

To jest ukryta treść, proszę

 

[Darkorbit] Bug e-mailowy.

To jest ukryta treść, proszę

 

[FootballTeam] Wywalanie siebie z klubu

To jest ukryta treść, proszę

 

[Darkorbit-Inne] Jak napisać temat?

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

Plus pomoc użytkownikom i raporty.

A Ty co?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Temat zasługuje co najwyżej na zamknięcie, lub przeniesienie, jeżeli ktoś interesowałby się działem, zajrzał by do działu "Propozycje".

Opublikowano

Jeśli będą osoby zajmujące się tym forum "na poważnie" to czemu nie?

 

A tak na serio, znowu będą tuty "Jak dojść do klanu", "Jak kupić laser" etc.

 

Jeśli do forum będzie miała dostęp mała ilość osób to wątpię, że takie tematy się pojawią.

 

- Xaforib Co On zrobił?

 

Co prawda nic nie zrobiłem ale chyba nikomu nie szkodzę :)

Jestem za... no i jestem na liście ^^

headerlogoc.png

Opublikowano (edytowane)

słuchaj mnie tuty nie interesują powiedz mi znasz jakieś bugi które nie zostały tutaj upublicznione? nie? to nie jesteś nic wart :) ps nie nazywaj kogoś nupem skoro sam nim jesteś gdyby nie inne fora i tam umieszczone bugi to tylu tutków byś nie napisał rusz wyobraźnią odkryj coś a dopiero się tym chwal

 

 

@edit

 

a ja co?

 

odkrywam nowe bugi i ich używam pomagam użytkownikom i też raportuje nie pisze tutków bo taki wafel jak ty to zrobi :)

Edytowane przez Maxikk
Opublikowano

dobra spokojnie bo tu się robi chaos chłop chciał naszej opinii ja jestem za tak bo to naprawdę dobry pomysł może w team'ie są parę nob(s) ale każdy spami albo daje głupie TUT'y nie potrzebne ale tak bywa najlepiej niech będą takie osoby które będą się dzielić bugami i treścią jak go zrobić

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

aby taki dział powstał trzeba ruszyć grafika aby zrobił range i przede wszystkim napisać temat w sugestiach za co właśnie się zabieram trochę bardziej opisze tego ug w tamtym dziale czego nie zrobił tu piotrek

Opublikowano

zapraszam do tego tematu:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/456991-dzialunderground-darkorbit/

 

 

Ten Temat do Zamknięcia

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...