Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Dawno nie grałem w WarRocka i i potrzebuje pomocy.


RedBull03

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Dawno nie grałem w WR i zamierzam wrócić ale mam kilka pytań, a oto one:

-Czy jest jakiś event jak tak to jaki i do kiedy

-Gdzie szybko expić

-Czy bardzo banują za hacki na zombie (jak jestem sam)

 

Za pomoc +, możecie dać jakieś poradniki an nowy start bo i tak zaczynam od zera.

Jeśli Ci pomogłem ... postaw

add.png:D

Opublikowano

No eventy były, ale na razie się nie zapowiada na nie.

Za hacki, boty banują jak zawsze... :D Ale jest na to ochrona: Exit Game, GM Warning etc.

Najlepiej expic na cqc bez hacków a z hackami harbor ida z gm warning : )

1327845619-U359964.jpg

|Helper WarRock|

 

"Docenisz jeśli stracisz.."

 

 

 

 

 

Opublikowano

-Czy jest jakiś event jak tak to jaki i do kiedy

-Gdzie szybko expić

-Czy bardzo banują za hacki na zombie (jak jestem sam)

 

1. Przeglądnij tylko forum główne. Całym czas o tym piszą.

2. OPK Zombie/OPK Player.

3. Banują. Ale jeśli będziesz miał włączone GM Warning to Cię wywali z servera zanim zobaczy Cię Admin....

Opublikowano (edytowane)

1) Czy jest jakiś event jak tak to jaki i do kiedy

2) Gdzie szybko expić

3) Czy bardzo banują za hacki na zombie (jak jestem sam)

 

__________________

1) Jest event na zombie , nowa mapka :) za granie dostajesz bronie :P

2) Wbijasz na AI , tworzysz room (proponuje bez hasła tylko z user limit :)) OPK zombie na mapie defense Light House :) Gra zajmuje ok. 30 minut (całe przejście) a dostajemy ~~2800 exp i dinarów.

3) Osobiście zostawiłem ostatnio nockę , żeby mi się czas wbił i nic. Jak gram sam , a gram sporo jeszcze nic mi się nie przytrafiło :) Jak kolega wyżej , daj GM Warning na crash i z głowy.

Edytowane przez gralfon

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Czy jest jakiś promo cod za free teraz? I co to tego eventu to jest tak, ze czas ze wszystkich gier mi się sumuje czy muszę w jedną grać tyle czasu (w co wątpię, bo na Famasa sporo by tego było ^^) - i czy zeruje się po zdobyciu czasu na broń oraz czy bron dostane od razu? Za pomoc kolejne +'y ^^

Jeśli Ci pomogłem ... postaw

add.png:D

Opublikowano (edytowane)

Nie aktualnie nie ma żadnego promo.

W evencie czas się sumuje. (zdobycie famasa w innym wypadku byłoby nie możliwe ;d, przynajmniej bez hacków) Czas Ci się wyzeruje dopiero wtedy kiedy wbijesz 999 minut, czyli zdobędziesz famasa. Później zaczynasz od 0 i jeszcze raz możesz ukończyć event. Kiedy wbijesz już wymaganą ilość minut broń automatycznie, będzie w twoim ekwipunku.

Edytowane przez Grasu

32354141673387527780.png

Opublikowano

Nie ma na razie żadnego kodu.

Tak czas ze wszystkich gier Ci się sumuje.

Nie jak dostaniesz broń pierwszą to Ci się zmienia próg i masz 100/300 minut :)

Tak broń masz od razu w inventory :P

Gold Member

 

nvm

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...