Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Event z większą ilością LF4 w skrzynkach


Atherios

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Uwaga Kosmiczni Piloci!

 

Został przechwycony sygnał "SOS" z pirackiego frachtowca, który przelatywał przez nasze sektory w trakcie wykonywania ściśle tajnego zadania.

 

Statek piracki odniósł uszkodzenia, a skanowanie systemu wychwyciło, iż w porzuconym przez niego ładunku znajduje się dwa razy więcej unikalnych laserów LF4 niż dotychczas – to okazja, którą należy wykorzystać!

 

Każdy Pilot we flocie ma większą szansę przechwycenia pozostawionych laserów LF4 od godziny 00:01 (piątek 30.09.2011) do 23:59.

 

Według naszych obliczeń, niestety nie ma zbyt dużo czasu, aby tego dokonać - ponieważ lasery pozostawione w skrzyniach nie wytrzymują niskich temperatur panujących w przestrzeni przez zbyt długi czas.

 

Ruszajcie szybko, zanim będzie za późno!

 

A >>tutaj<< jest miejsce na Wasze wypowiedzi.

 

Pozdrawiamy,

Wasza Ekipa DarkOrbit.

 

 

Z polskiego forum DO. Co o tym sądzicie? :>

Wstawiam to tu, bo może ktoś tego nie widział.

Opublikowano

co możemy o tym sądzić tak jest więc nie rozumiem po co zamieszczasz tutaj ten post..

Opublikowano

zarówno mozna sie wypowiedzieć o tym na Forum Darkorbit :)

Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to chuj

Daj co uważasz za Stosowne !

 

awpart1.jpg

 

By Crytek™

Opublikowano

opinia innych jest nie ważna opinie masz na oficjalnym forum darkorbit...

Opublikowano

wczoraj można było złapać kilka lf4 ale co z tego jak na 100 kluczy trafisz 1 tak jak normalnie ;)

Opublikowano

Nie wiem cy wierzyć w to czy nie ... kupiłem tego samego dnia 100 kluczy niecałe i puściłem bota i co mi znalazl ? PYTAM SIĘ GDZIE TE LF4? :>

Opublikowano

chyba wszystko zostało powiedziane na temat tego "eventu" więc temat można zamknąć aby się tu spam nie robił..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...