Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jaką deskorolkę kupić?


TheJeron78

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej.

Mam pytanie prośbe czy moglibyście mi powiewdzic jaką najlepiej deskorolkę kupić.

Mam deskę ale ona nie jest profilowana.

A chciałbym profilowaną.Proszę was o podesłanie mi linka z np.allegro.

u jakie sprzedwawcy kupić ,żeby na deska by profilowana,i żeby można było robić na niej tricki(kolega powiedział mi ,że na desce profilowanej można łatwiej tricki zrobić)

Z góry dzięki

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Podaj budżet, bardziej do szybkiej jazdy czy do trików? Kup se darkstara.

Bez profilu, to pewnie z tesco za 30 zł?

Ale weźcie, nie tak mocno.

Opublikowano

budżet :Około 180zł(ale ja może być dobra to trochę tańsza)

kupiłem na allegro za 120 zł (nie z TESCO) :D

Deskę do tricków

 

up@Nie kurwa bez kółek będę jeździć

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

ok a jest jakas tansza?

wzorek może być obojętny

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Polecam także patrzeć czy ma Koła plastikowe czy kańczug ..

oczywiście lepiej kańczugi :P

[IMG]http://i54.tinypic.com/2nqe0kj.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/14l6otl.jpg[/IMG]
[url=http://userbars.pl/Motoryzacja/Userbar/9938,Bmx,rider.htm][img]http://img.userbars.pl/50/9938.png[/img][/url]
[url=http://userbars.pl/Hobby/Userbar/27253,Quadheads.htm][img]http://img.userbars.pl/137/27253.png[/img][/url]

[url=http://mag.racked.eu][img]http://mag.racked.eu/image/37/Pier%2A%2Aolne+Posta+%21/mca.png[/img][/url]

Opublikowano

wiem wiem ,że kałczugi tamtą deske mam z kałczukowymi kółkami

 

2x up Jakieś propozycję?

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

@up

a ta deska którą kupiłeś to była profilowana?

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

To tak :

Komplet : Blog Skull

Kółka 100a

Blat Profilowany 7-Warstw

Łożyska ABEC 7

Tracki nawet lekkie

Mój kolega miał polecam.

Lub Black Knight

Blat Profilowany 7-Warstw

Kółka oszukali zamiast 100a dali 91a ale już kupuję nowe :) 100a blog skull

Tracki : nawet nawet

Łożyska - ABEC 7

 

Black Knight - 150 zł ( z przesyłką )

Blog Skull - 200 zł ( z przesyłką )

Ja mam black knight fajny polecam .

Nauczyłem się na niej dużo trików i nadal się ucze .

Np. Shovit , Ollie, Halfcab , Ollie 180 , Fakie 180 , Fakie Shovit Bigspin , Nollie , Nollie Shovity itp ,Kick Flip Sex Change,Bert slide , Boneles 360

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja pierdole, nigdy w życiu deski z marketów. Mam na sprzedaż zestaw.

Blat: GoodWood

Reszta: Industrial

100zł + przesyłka (allegro)

Innym razem.

Opublikowano

Najlepiej wejdź na stronę skate europe. Tam są zajebiste deski. Ja na razie mam marketówe za 139zł, bo dopiero się uczę.

fochm.png

By me : (

Opublikowano

Siemka jak widzę to jesteś nowych skaterem ;) więc ja ci polecę deski kompletne z amoka na początek to świetna deska! sam na niej jeździłem a teraz to już śmigam na deskach za 700 zł =D

Pomogłem daj "+"

Opublikowano

ojojoj co Wy mu podajecie

 

Blat : http://allegro.pl/amok-team-8-125-deska-na-zapas-wlepy-i1867789318.html na początek Ci wystarczy

Kółka : http://allegro.pl/amok-designe-kolka-do-deskorolki-53-100a-i1875719996.html

Trucki : http://allegro.pl/thunder-trucks-20-5-cm-uzywane-zaledwie-kilka-dni-i1876031792.html , http://allegro.pl/nowe-royal-zafoliowane-z-usa-ostatnie-sztuki-bl-i1867669470.html no trucków raczej tanio nie kupisz

łozyska http://allegro.pl/lozyska-abec-3-malita-8-sztuk-zolte-od-bzp-i1836837567.html

 

 

No tak wyjdzie Ci około 230 zł bez przesyłek poszukaj sobie kółek używanych ale bierz firmowe no i trucki też firmowe poszukaj jakiś używanych

 

 

Wejdź na forum andegrand.pl napisz na forum ktoś złoży ci dobrą deseczke tanio

Albo pochodź po skate parkach popytaj się ludzi ale uważaj często kit wciskają

Ooo albo tu masz kompletne deseczki na początek w sam raz http://pl.skate-europe.com/details/87119-deskorolka-kompletna-darkstar.html

http://pl.skate-europe.com/list.php?kat=53&skip=32&skip=0

 

Nie ma po co kupować jakiejś bardzo dobrej deseczki bo po co ?

Zaraz Ci się po ubija , czipsy itp więc szkoda hajsu na początki

 

 

 

deski za 700zł? Z czego ty je składasz, kurwa?

 

Kolego

Blat dobry do 200 zł można już kupić

Grip 20 zł

Kółka lepsze 120 zł

Trucki minimum 150zł

łożyska z 80 zł

 

jeżdżę na deskorolce 3 lata więc wiem co i jak

"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "

 

"Nie oceniaj mnie, jeśli mnie nie znasz."

 

"Toczę walkę przez cały czas z czymś innym. Czasem z samym sobą. Są we mnie dwie osobowości - jedna chce żyć w spokoju, druga nie podda się, dopóki nie odzyska wolności. "

 

Moje Tuty:

 

Wallhack

 

FISHBOT,BLOK CPU,OBEJŚCIA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...