Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie byście chcieli mieć auto w przyszłości ?


Only_TeVeZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak wiec ja bym nie odstawał się z starym polskim klimatem :P Wiec malucha ;DD

[IMG]http://i54.tinypic.com/2nqe0kj.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/14l6otl.jpg[/IMG]
[url=http://userbars.pl/Motoryzacja/Userbar/9938,Bmx,rider.htm][img]http://img.userbars.pl/50/9938.png[/img][/url]
[url=http://userbars.pl/Hobby/Userbar/27253,Quadheads.htm][img]http://img.userbars.pl/137/27253.png[/img][/url]

[url=http://mag.racked.eu][img]http://mag.racked.eu/image/37/Pier%2A%2Aolne+Posta+%21/mca.png[/img][/url]

Opublikowano

Hmm no tak niezły pomysł ;P

[IMG]http://i54.tinypic.com/2nqe0kj.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/14l6otl.jpg[/IMG]
[url=http://userbars.pl/Motoryzacja/Userbar/9938,Bmx,rider.htm][img]http://img.userbars.pl/50/9938.png[/img][/url]
[url=http://userbars.pl/Hobby/Userbar/27253,Quadheads.htm][img]http://img.userbars.pl/137/27253.png[/img][/url]

[url=http://mag.racked.eu][img]http://mag.racked.eu/image/37/Pier%2A%2Aolne+Posta+%21/mca.png[/img][/url]

Opublikowano

taa .. Pier*ol auto ... graj na gitarze xdd

[IMG]http://i54.tinypic.com/2nqe0kj.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/14l6otl.jpg[/IMG]
[url=http://userbars.pl/Motoryzacja/Userbar/9938,Bmx,rider.htm][img]http://img.userbars.pl/50/9938.png[/img][/url]
[url=http://userbars.pl/Hobby/Userbar/27253,Quadheads.htm][img]http://img.userbars.pl/137/27253.png[/img][/url]

[url=http://mag.racked.eu][img]http://mag.racked.eu/image/37/Pier%2A%2Aolne+Posta+%21/mca.png[/img][/url]

Opublikowano

a ja na dywanie latać ... xdd

[IMG]http://i54.tinypic.com/2nqe0kj.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/14l6otl.jpg[/IMG]
[url=http://userbars.pl/Motoryzacja/Userbar/9938,Bmx,rider.htm][img]http://img.userbars.pl/50/9938.png[/img][/url]
[url=http://userbars.pl/Hobby/Userbar/27253,Quadheads.htm][img]http://img.userbars.pl/137/27253.png[/img][/url]

[url=http://mag.racked.eu][img]http://mag.racked.eu/image/37/Pier%2A%2Aolne+Posta+%21/mca.png[/img][/url]

Opublikowano

To kur... co ty w końcu chcesz ^^ ?

[IMG]http://i54.tinypic.com/2nqe0kj.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/14l6otl.jpg[/IMG]
[url=http://userbars.pl/Motoryzacja/Userbar/9938,Bmx,rider.htm][img]http://img.userbars.pl/50/9938.png[/img][/url]
[url=http://userbars.pl/Hobby/Userbar/27253,Quadheads.htm][img]http://img.userbars.pl/137/27253.png[/img][/url]

[url=http://mag.racked.eu][img]http://mag.racked.eu/image/37/Pier%2A%2Aolne+Posta+%21/mca.png[/img][/url]

Opublikowano

Takie co jeździ

A skąd do chuja wafla mam wiedzieć jakie auta będą w przyszłości

Tak wiec ja bym nie odstawał się z starym polskim klimatem

chuj.

Opublikowano

snapback.pngUżytkownik igordyw dnia 30 September 2011 - 15:50 napisał

 

Takie co jeździ

A skąd do chuja wafla mam wiedzieć jakie auta będą w przyszłości

Cytat

 

Tak wiec JA bym nie odstawał się z starym polskim klimatem wiec malucha

Jakie byście chcieli mieć auto w przyszłości ?

Wyrywać z kontekstu nie jest sztuką

 

1358177528-U70874.png

Opublikowano

Ładnie tutaj spamujecie o niczym zamiast pisac na temat.

 

Po 18 - Jakiś Maluch byle jeździł albo "MAM CZIKŁOCZENTO"

Potem Bym chciał Opel Astra 3 i na starość jakieś bajeczne auto którego jescze nie ma ;)

 

@ 13 postów pff

Wypierd@l@j z forum jak masz offtopować.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Ładnie tutaj spamujecie o niczym zamiast pisac na temat.

 

Po 18 - Jakiś Maluch byle jeździł albo "MAM CZIKŁOCZENTO"

Potem Bym chciał Opel Astra 3 i na starość jakieś bajeczne auto którego jescze nie ma ;)

"Magik" to gówno, a nie człowiek. ;)

Opublikowano

@2xUP

Sam jesteś gównem, raport za spam

@Topic

Obojętnie jakie, byle dobrze jeździło i było mało awaryjne

Opublikowano

W przyszłości? To jakieś latające autko.

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

@2xUP

Sam jesteś gównem, raport za spam

@Topic

Obojętnie jakie, byle dobrze jeździło i było mało awaryjne

Prawdy nie ukryje, wyszedłem przez dupę, więc można mnie zaliczyć do gówna.

Co nie zmienia faktu, że "Magik" to gówno. ;)

Opublikowano

@Akaforty

Jak po lasach to quada !! :D

[IMG]http://i54.tinypic.com/2nqe0kj.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/14l6otl.jpg[/IMG]
[url=http://userbars.pl/Motoryzacja/Userbar/9938,Bmx,rider.htm][img]http://img.userbars.pl/50/9938.png[/img][/url]
[url=http://userbars.pl/Hobby/Userbar/27253,Quadheads.htm][img]http://img.userbars.pl/137/27253.png[/img][/url]

[url=http://mag.racked.eu][img]http://mag.racked.eu/image/37/Pier%2A%2Aolne+Posta+%21/mca.png[/img][/url]

Opublikowano

Praktycznie nierealne - Lamborghini Gallardo. W przyszłości - Subaru Impreza. Po zdaniu prawka - Honda Civic 4 generacji, VTEC, JDM'owy styl.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...